Close

Зворушливі привітання дідусеві з днем народження своїми словами

Найбільш зворушливі і щиросердечні привітання з днем народження для дідуся тільки у нас на сайті Vitannya.com. Гарні тексти і проза від наших авторів допоможуть висловити свої глибокі почуття подяки і любові дідусеві

Привітання дідусеві з днем народження своїми словами

Душевні привітання для дідуся на день народження

Якщо запитати мене де я був найбільше щасливий, то відразу відповім у тебе. У дитинстві я дуже засмучувався, коли мене забирали батьки від тебе, я прям відчував, що у тебе я був вільним, щасливим і з величезною радістю пізнавав світ. Ти мене дуже багато чому навчив, починаючи від того, як забити цвях і зробити смачний шашлик, до ремонту машини. Дідусь, з днем ​​народження, ти важлива і незамінна людина в моєму житті, я тебе дуже поважаю і люблю. Бажаю тобі більше здоров’я, більше приємних зустрічей без приводу і не втрачати свій ентузіазм і азарт до життя.

Найкращий у цілому світі , завжди зайнятий якою-небудь справою, завжди комусь допомагає, завжди витівки внучкіни прощає, лікує збиті коліна, немов Айболить! Мій дідусь – мій чарівник, дарую тобі в подарунок букет квітів, дарую тобі своє тепло! І кажу “дякую” в день народження за розуміння, за терпіння, за любов!

Дідусь, вітаємо тебе зі святом! Бажаємо тобі міцного здоров’я, щоб ти ще довгі – довгі роки милував нас своїм почуттям гумору. Ми завжди хотіли бути схожими на тебе, адже ти для нас – гідний приклад ! Тільки ти можеш підтримати у найважчу хвилину так, щоб хотілося йти далі і жити, і досягати поставленої мети! Дякуємо  за тебе! З днем народження!

Мені завжди буває дуже мало часу, проведеного з тобою. Мені здається, що у тебе ще так багато знань, які ти хочеш передати мені. Ти кожен день вчиш мене бути сильним, сміливим і стійким, щоб подолати всі труднощі, які виникають на шляху. Сьогодні у тебе значний день – День, коли ти народився, ти так давно не відзначав це свято. Сьогодні ми вирішили влаштувати для тебе справжнє свято зі смачним тортом, свічками та подарунками. Наш найстарший член родини, вітаю тебе з цим святом! Я хочу побажати тобі потрібне і необхідне — зберігати і примножувати свою бадьорість і енергію, ніколи не хворіти і не сумувати. Ми, твої друзі, рідні і близькі, тебе дуже любимо, пишаємося тобою, бо ти для нас – приклад для наслідування. Сподіваємося, що будемо і далі радувати тебе своїми успіхами.

Мама дуже помилялася, коли залишала мене і брата під наглядом дідуся! Без нього ми сиділи тихо і нудно по своїх кімнатах, але як тільки з’являвся дід ми робили все, що можна! Ну, звичайно, в межах допустимого для нашого віку! Дідусь виявляється такий бешкетник. Він навчив нас стільком хлоп’ячим забав, що за мультики ми навіть не згадували! Але незважаючи ні на що, я хочу, щоб мій син залишався тільки з тобою, навіть якщо ви не будете пай-хлопчиками!