Close

Прикольні привітання з днем народження у прозі

Прикольні привітання з днем народження. Здивуй і порадуй іменинника побажаннями з гумором в день народження. Вітальні жарти і приколи на сайті Vitannya.com.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Цим сонячним, яскравим і животрепетних вранці вітання шлю свої новонародженому! Вітаю тебе з Народженням! Сьогодні просто сама природа посміхається тобі і хоче твоєї посмішки. Так усміхнися ж своєю прекрасною, сліпучою посмішкою! І весь світ навколо відразу осяється і стане яскравішим. Подивися навколо себе – кожен предмет, кожна молекула повітря хочуть тебе привітати! Головне, що б мені хотілося, щоб у тебе завжди був гарний настрій, не дивлячись ні на що, щоб було відсутнє занепадницький стан і депресії! Сьогодні дозволяй собі все – їж всю найкращу їжу і пий улюблені напої! Радуйся своїй появі на світ! Приймай вітання, визнання та подарунки!

Бажаю тобі в день народження купу всього. І нехай у цій купі буде, багатство, щастя, успіх, добро. Ще бажаю тобі лопату, щоб гребти в цю купу постійно все більше і більше життєвих благ і корисних покупок. І вірних друзів тобі побільше, щоб підтримували тебе у важких життєвих ситуаціях і в галасливих веселих застіллях.

Живи, кайфуй, ловила на собі захоплені погляди. Не утрать краси і викликай запаморочення своїм образом і подачею. Відзначай день народження, п’яніючи від щастя і перспектив!

Сьогодні ми зібралися у тебе вдома, щоб нагадати тобі про те, що ти постарів на один рік. У зв’язку з цим, бажаємо тобі, щоб роки не приходили одні, а брали з собою мудрість, розум і досвід. Нехай ця чудова компанія буде супроводжувати тебе всю що залишилася життя.

Жив-був в чарівному Лісі Заєць. Найбільше любив він свій день Народження. Завжди дуже його чекав, готувався. Вже кілька днів до свята, а тут він зустрічає Лисицю. Не злякався, адже Лисиця-то йому кума. Каже їй: «Лисиця, кумо! Пам’ятаєш, у мене скоро День Народження?» Вона, мовляв, вибач, зовсім закрутилася з лисячим справах. Але, як відомо, не вітають. Образився Заєць. Пішов далі сумний. Тут зустрів Вовка! Той йому: «Заєць, приятель, ти чого носа повісив?» Заєць каже, мовляв, образила Лисиця – забула, який скоро свято. А Вовк сміється: «Ну, що з Лисиці взяти? Хвіст довгий… Я-то пам’ятаю! Не засмучуйся, Заєць! Скоро святкуватимемо День… лісової Незалежності!» Нічого не сказав Заєць, тільки махнув лапою, адже ще більше засмутився. Мораль: не думайте про свій День Народження, нехай інші подумають! І буде приємний сюрприз!

Прикольні привітання з днем народження у прозі для іменинників

У цей світлий день Господь Бог сотворив велике диво — Він подарував тобі життя! Користуйся цим святим даром! Живи радісно, люби всім серцем даруй радість іншим! Нехай Господь підтримує тебе у всіх твоїх починаннях!