Close

Привітання коханому чоловіку з днем народження у прозі

Душевні та чуйні тексти привітання з днем народження для чоловіка у прозі тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Коханий, зі святом! Сьогодні твій день народження, коханий мій, коханий чоловік! Для мене це найсвітліший день, тому що саме сьогодні ти з’явився на світ, саме завдяки цьому дню моє життя сповнена світлом, теплом та впевненістю у прийдешньому завтра.

Я бажаю своїй найважливішій людині, променистого щастя, міцного здоров’я, мудрості Соломона і впевненості у всьому! Люблю, дорогий!

Хай у цей день здійсняться всі твої мрії. Нехай успіх і удача не залишають тебе! Залишайся завжди таким же сильним, надійним, впевненим! Частіше усміхайся, нехай для цього буде багато причин! На світі багато різних чоловіків : розумних, привабливих, проникливих, турботливих, добрих, чуйних, чесних, принципових. Ти всі ці якості зібрав у собі. Ось такий — ти єдиний! З Днем народження тебе, рідний!

Коханий, вітаю тебе з Днем народження! Ти головна надія та опора нашої дружної родини: ніжний чоловік і турботливий татко. Головний годувальник і захисник. Бажаю тобі удачі у всіх справах, матеріальної стабільності й любові.

Тисяча самих гарячих поцілунків від мене вже летить до твоїх губ, дорогий! Сьогодні я дарую тобі всю свою ніжність і любов. Пообіцяй мені стати найщасливішим чоловіком у світі. Зі святом тебе!

У цей чудовий день вітаю тебе — коханий мій чоловік! Бажаю, щоб оточувало тебе не тільки матеріальне багатство, а і найцінніше — Любов, Здоров’я, Мир у душі та над головою! З Днем Народження!

Вітаю тебе, мій захисник і герой, з днем народження. Я вдячна долі за те, що вона звела нас з тобою. Приємно, коли можна спертися на твоє надійної й мужнє плече. А за твоєю широкою спиною я відчуваю себе надійно і можу дозволити собі бути ніжною і слабкою жінкою. Дякую, коханий, за твою турботу та увагу!

Любити й бути коханою, вірити та чекати нової зустрічі, згадувати чудові дні, проведені разом, коли час для нас припиняв існувати. Я готова жити так кожен день, лише знаючи, що ти завжди будеш зі мною поруч. Увесь світ відкритий для нас з тобою. І в цьому світі ми зможемо знайти або побудувати своє власне щастя, засноване на любові! З днем народження, коханий мій!

Коханий, з днем народження! Хотіла побажати тобі хорошу подругу і шикарну коханку, але я в тебе вже є. Хотіла побажати любові, турботи і ніжності, але я тобі це гарантую. Хотіла побажати успіхів та щастя, але я допоможу тобі їх досягти. Бажаю тобі берегти мене, як кращий подарунок у своєму житті!

Коханий мій, ти — найближча і найрідніша мені людина, з тобою я поруч навік. Попри те, що твоя доля вже написана, я буду виправляти в ній помилки, бувши твоїм коректором. Дякую тобі за те, що ти є у мене. Бажаю тобі сили й терпіння, здоров’я та везіння. Нехай для тебе в цьому світі не буде нічого непосильного або неможливого.

Привітання коханого чоловіка з днем народження до сліз, картинка

Поздоровлення коханому чоловіку з днем народження