Close

Привітання коханому чоловіку з днем народження у прозі

Душевні та чуйні тексти привітання з днем народження для чоловіка у прозі тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Я вдячна долі за те, що вона подарувала тебе мені. За твоєю широкої і мужньої спиною так приємно відчувати себе  слабкою жінкою,  знаючи, що ти  допоможеш і захистиш. Спасибі тобі, любий, за ніжність твою і силу, за розум та вселенський спокій, за надію на завтра та майбутнє. Я вітаю тебе з днем народження і прошу одного, будь ласка будь щасливим, здоровим і нехай буде більше часу у нас з тобою. З днем народження!

Сьогодні я з величезною радістю поспішаю привітати чудову людину з днем народження! Ти справжній чоловік, просто ідеал: красивий, розумний, чуйний, добрий…Самий-самий! Я рада, що ми разом, і бажаю тобі тільки щастя, але ще і здоров’я і фінансового стабільного постійного зростання !

Ах, який сьогодні день! Світить сонце, повітря наповнене свіжістю, а пташки невпинно співають під вікном…Що ж сталося? А трапилося справжнє свято – день народження у самого коханого і бажаного чоловіка, якому немає рівних ні в цьому світі, на цій планеті, у всьому Всесвіті! Вітаю, цілую пристрасно багато разів!

Ти найкращий у світі чоловік, мій коханий. Для мене немає нікого головнішого, ніж ти. Сьогодні у тебе чудова подія – день народження. Нехай особисте свято принесе тобі удачу і гарний настрій. Бажаю тобі величезних успіхів на роботі та щастя в особистому житті. Нехай тільки приємні новини радують тебе. Будь завжди таким красивим, сильним, надійним. Нехай все, про що ти мрієш, обов’язково здійсниться, хай буде прихильною до тебе доля. Усіх благ тобі, рідний, достатку і тепла.

Мені в житті казково пощастило, тому що у мене є мій улюблений і єдиний чоловік. Ти подарований мені долею. У день народження прийми найщиріші вітання. Нехай кожен день приносить тобі лише щасливі миті, нехай щастя завжди супроводжує тебе. Міцного здоров’я тобі, успіхів у всіх починаннях, впевненості в собі. Будь завжди господарем своєї долі. Хай лише хороші новини стукають у твої двері, нехай яскрава зоря освітлює твій шлях.