Close

Поздоровлення дружині з днем народження від душі своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні своїми словами привітання з днем народження для дружини у нас на сайті Vitannya.com. Гарні вірші і проза від наших авторів не залишить байдужою жодну жінку.

Як свідчать стародавні легенди, при народженні людини в небі загоряється нова зірка. Сьогодні, в твій День народження, кохана дружина, твоя зірка горить яскравіше. Нехай вона горить вічно і охороняє тебе, нашу сім’ю від усіх життєвих негараздів і проблем. Нехай всій нашій родині буде завжди тепло і затишно ще багато – багато років. Подивися, як прекрасна наша життя, в ній немає місця для смутку, хвороб, підлості й злості. Нехай здійсняться всі твої бажання, любов наша не охолоне ніколи. Скільки зірок на небі, стільки у тебе буде щастя, багатства, ніжності, здоров’я, успіху. Довше будь молодою і красивою, здоровою, веселою, доброю, милою. Ти стала для мене талісманом успіху, дороговказною зіркою в моїй долі. Ти допомогла мені знайти себе, своїм успіхом я зобов’язаний тобі. Обожнюю тебе і люблю. З Днем народження!

Улюблена дружина моя! Вітаю тебе з Днем Народження! Ти для мене справжня Жінка з великої літери, сама мила, добра, весела. Завжди радій життю, підкорюй висоти, вір у світле майбутнє. Нехай збуваються всі мрії, і кожен день ми проведемо у великій любові. Нехай сьогодні всі говорять тобі тільки щирі і доброзичливі привітання. Бажаю здоров’я, щастя, життя незвичайною. В цей святковий день для тебе буде багато подарунків та веселощів. Сьогодні ти королева, прикрашай собою світ, будь прекрасна, доброзичлива і красива. Хочу, щоб ти завжди тільки раділа, частіше посміхалася, була завжди задоволена життям. Мені по – справжньому пощастило з дружиною, я щасливий, що саме ти поруч зі мною, можна сказати, що мені дістався справжній скарб. Нехай Господь оберігає тебе від хвороб і негараздів, відведе сумі, проблеми.

Від усієї душі вітаю найкращу жінку на світі з днем народження! Дякую тобі за твою вірність і відданість, за те, що завжди чекаєш мене, зустрічаєш. Спасибі, за смачну, з любов’ю приготовлену їжу і чисту квартиру. Дякую тобі за прекрасних дітей, яких ти мені подарувала.

З днем народження, найкраща у світі дружина! Ти подарунок, даний мені небом. Ти увійшла в мою долю і змінила весь мій світ. Я не знав, що життя буває такою яскравою і різнобарвною. Ти допомогла мені повністю переосмислити її. Я дуже люблю тебе. Дякую долі за те, що вона звела нас разом.

Сонечко моє улюблене, з днем народження! дякую моя хороша, моя кохана і обожнювана дружина за те, що ти в мене є і за те, що змінила мій світ. Я шалено радий і вдячний Богу за те, що ми разом! Без тебе життя моє нудне і втрачає всі барви радості! Ти зробила мій світ яскравішим!

Поздоровлення дружині з днем народження від душі