Close

Красиві привітання брату з днем народження своїми словами

Барвисті привітання для брата тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати будь-якого хлопця.

Скільки днів та ночей минуло з твого дня народження, братішка? Дуже, дуже багато! Світ змінювався, а ти ріс, і незабаром всій нашій родині, доводилося дивуватися тому, який же ти прекрасний хлопчина! Зараз ти майже великою, у світі може змінитися багато чого, але для всіх нас ти завжди будеш рідним, коханим! В твій День народження, я хочу побажати тобі безхмарного щастя, сонячної удачі, солодких перемог та спекотної любові!

Привітання брата з днем народження своїми словами

Дитинство залишилося далеко позаду, але ж ми ще пам’ятаємо, як добре перший раз влітку гуляти босоніж по траві, які смачні були іриски і про що були улюблені книжки? В твій День народження, братішка, я хочу сказати, що, як би ти не дорослішав, дуже важливо пам’ятати про дитинство і вміти залишити з нього не лише теплі спогади, а й відкритість, віру в чудеса, готовність здійснювати рішучі вчинки, хоч відправитися в кругосвітню подорож! Ти зумів в душі залишитися хлопчиком, з чим я тебе і вітаю! Усміхайся частіше і пам’ятай про те, що бажання, загадані на день народження, обов’язково здійсняться!

Одного разу люди придумали створювати товариства, люди в яких займалися спільною справою і складали як би єдину сім’ю… Вони називалися братствами, але жодне братство з химерними обіцянками мені не потрібно, коли у мене є мій єдиний кровний брат! Сьогодні – його День народження і я радію, ніби святкую сам! Будь щасливий, братішка! Живи яскраво і весело, мрій і відкривай нову, вір у свою удачу і живи в мирі з самим собою!

Брат! Сьогодні я бажаю тобі абсолютно банальні речі, але подаю їх в тому контексті, в якому вони повинні бути застосовні до тебе. Чи не просто здоровий, а по-богатырски вирусоустойчив! Їж у власних ресторанах! Отримуй неміряні гонорари за по-справжньому оцінені праці! Застосовуй мої побажання на практиці!

Ми з тобою з дитинства близькі люди, братішка! Тому бажаю тобі того, чого хочеться тобі з малих років: закордонних пригод, швидкісних автомобілів, красивих і поступливих подружок і безкорисливої дружби!

Брат! Як добре, що батьки не прищепили мені нездоровий егоїзм і народили тебе! Моїй душі не самотньо, тому що вона відчуває сімейний дух, який об’єднує нас. Прийми мої вітальні рядки у свій день народження і спробуй стати щасливішими і успішніше мене. Я буду радіти, адже багатий брат – це ще крутіше!