Close

Короткі привітання племінниці з днем народження своїми словами

Найбільш урочисті короткі привітання з днем народження для племінниці зібрані на нашому сайті Vitannya.com. Приємні слова вітання з днем народження завжди приємно і вимовляти і слухати.

Свою чудову племінницю вітаю з Днем народження. Бажаю тобі здоров’я, справжнього жіночого щастя, нехай у твоєму житті частіше відбуваються чудеса, хай вони дарують тобі заряд позитиву, море позитивних емоцій, щирих посмішок на обличчі. Залишайся такою ж прекрасною людиною.

З Днем Народження, рідна! До чого ж ти велика стала, не дізнаєшся прямо, і красива, як мама!.. Нехай надії не обдурять! Нехай здійсняться мрії! Біди всі хай у безодню кануть! Будь завжди щасливою! Я бажаю тобі кохання яскравіше яскравого вогню! З Днем народження, рідна! От подарунки від мене!

Мила моя племінниця, той день, коли я стала тіткою, один з найщасливіших у моєму житті. Я дуже дорожу і пишаюся цим високим статусом. Я вітаю тебе з Днем народження і прошу виконати моє заповітне бажання – я хочу завжди бачити щасливий блиск у твоїх очах, чути твій дзвінкий сміх і насолоджуватися твоєї променистою посмішкою. Всіх благ тобі, моя дорога!

Племінниці на День народження – самі теплі й щирі побажання! Нехай тобі, моє сонечко, живеться добре і привільно, щоб всі справи ладналися самі собою, а всі радісні події залишали найкращі спогади! Теплої, доброї та сонячної долі тобі, і нехай вона вірно зберігає й оберігає тебе, моя рідна, від усіх негараздів!