Close

Щиросердечні вітання з ювілеєм подрузі у прозі

Красиві привітання з ювілеєм для подруги зібрані на порталі Vitannya.com. Найбільш зворушливі побажання не залишать байдужою жодну близьку подругу.

Дорога моя подруга, рідна і кохана! Вітаю тебе з днем народження — світлим святом, трошки сумним, але чудовим і тільки твоїм! Бажаю, щоб ти завжди була кохана, обожаема, щоб тобою захоплювалися і милувались! Краси тобі і здоров’я, радості і веселощів, великих успіхів і безлічі удач! Нехай кожен твій день буде добрим, теплим і приємним! Хай будуть веселі зустрічі з друзями, шикарний відпочинок та сімейні свята — все, чим багата життя, ніж вона нам дорога! Будь щаслива, моя мила, люба подруго!

Любима подруженька! З днем народження! Бажаю багато чого, а саме: нехай буде товстим гаманець твого коханого, а не твоя фігура; нехай твоє обличчя пам’ятають працівники готелів на Мальдівах, а не поліцейські; нехай тебе розслаблюють часті польоти на літаках, а не напружують вертолетік після гучних вечірок; нехай на тебе звалюються не проблеми, а щоденні компліменти, поцілунки і квіти; нехай не сльози блищать на твоїх очах, а діаманти на твоїх вушках і пальчиках; нехай взимку гріє спинку не тільки сіамська кицька, але і канадська норочка! Вообщем, казкової тобі життя!

Ти — це той незвичайний людина, що змусив мене повірити у існування міцної дівочої дружби. Напевно, наше знайомство було невипадковим, тому що разом ми пережили багато: ми творили неймовірні дурниці, а після відповідали за наслідки. Ці самі прекрасні спогади з нами навічно. І в цей чарівний день — день народження самої класної дівчата з усіх, що я знала — я хочу побажати тобі того, про що, напевно, мріють все: здоров’я, удачі, вірних товаришів.

Дорогоцінна моя зайка. Нехай у цей день збудеться твоє заповітне бажання. Хочу, щоб ти була завжди неймовірно щасливою і промінчики щастя завжди були з тобою.

Ти самий добрий і милий чоловічок в цьому світі, я бажаю тобі, щоб все твоє добро повернулося в тобі, причому в потрійному розмірі. Ти найкраща і найліпша подруга, тому ти дійсно заслуговуєш бути щасливою. Цілую тебе.

Щиросердечні вітання з ювілеєм подрузі

З Днем Народження, моя улюблена подружка! Бажаю тобі великого і чистого кохання, як у Бонні і Клайда! Бажаю тобі завжди тримати себе в руках і не падати духом! Пам’ятай, що безнадійних ситуацій немає! Будь сильною, жорсткою, відважної і впевненою! У будь-якому випадку, ти можеш прийти до мене за допомогою!

Бажаю тобі, моя найкраща подружка, великого жіночого щастя, отримувати задоволення від кожного дня життя, якщо з’являться якісь труднощі – не бійся, сміливо викорінюй їх. Я, само собою, весь час буду тобі допомагати і підтримувати тебе, адже для цього і потрібні найкращі подруги! Мій рідний чоловік, нехай охороняє тебе Бог, хай завжди будуть поруч твої ангели. З Днем Народження!