Close

Привітання з ювілеєм-55 років подрузі у прозі

Красиві і оригінальні привітання з ювілеєм-55 років для подруги тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюблену подружку.

Дорога подруга, вітаю тебе з 55-річчям. Нехай життя твоє йде спокійною і ровною дорогий, нехай на ній зустрічаються добрі люди і велика удача, нехай у твоєму домі завжди буде щастя та кохання, нехай на душі радісно і світло. Бажаю здоров’я твоїй родині, благополуччя і тепла.

Подруга моя люба, сьогодні тобі 55. Від душі вітаю і хочу побажати не втрачати оптимізму і віри, бути веселою і бадьорою завжди, дарувати посмішки і любов рідних, сяяти від щастя і добиватися свого, не припиняти мріяти і радіти життю.

З ювілеєм у дві п’ятірки, моя подруга! Від серця хочу побажати океан здоров’я на довгі роки. Нехай життєрадісність, гарний настрій, жіночність, краса і доброта не покидають тебе навіки. Поспішай дихати на повні груди, любити цей дивний, надзвичайний світ і себе в ньому такий, який ти є.

Жінка — це втіленням досконалості. Тільки жінка уособлює в собі незалежність і покірність, силу і слабкість, ніжність і рішучість, стійкість і гнучкість. А моя подруга поєднує в собі всі ці якості. З днем народження тебе, рідна!

Подруженька моя, сонечко ясне! День народження – це свято, яке завжди зігрітий увагою друзів і близьких. Приєднуючись до привітань, щиро бажаю тобі знайти в житті свою дорогу і ступати по ній рівно і вперто. Нехай весь світ стане тобі другом і розкриє секрети пізнання істини на Землі.

Привітання з ювілеєм-55 років подрузі у прозі

В цей день вітаю дорогої людини, мою найкращу подругу з днем народження на світ! Нехай ти станеш найщасливішою на світі. Бажаю в цей день, як і завжди, відмінного настрою. Нехай буде чарівним свято, приємними думки, дивовижними події, запаморочливими подарунки.

З 55 річчям, наша дорогоцінна жінка! Чому дорогоцінна? Тому що ваші душевні якості важко переоцінити. Бажаємо вам завжди залишатися такою доброю, чуйною і не заздрісною жінкою. Це дорогого коштує. З ювілеєм.

Гарний ювілей – П’ятдесят п’ять. Красива жінка, ювілею під стать. Не тільки красива, але і мудра, талановита, неординарна. Справжня зірка цього вечора і дороговказ для своєї родини і для колег на роботі У вас дивовижним чином поєднуються лідерські якості з жіночністю і душевністю. У ваш ювілейний день народження бажаємо вам залишатися такою ж впевненою, сильною, але дуже привабливою жінкою. Компетентність, наполегливість у поєднанні з красою – це дійсно «страшна сила.» Тому бажаємо вам нових досягнень і безмежних успіхів у всьому!

Дорога наша ювілярка. Вітаємо вас з 55 днем народження і бажаємо, щоб ваше життя заграла новими фарбами. Адже у нумерології число 5 означає енергійність, активність, більшу допитливість, зацікавленість і новаторство. Звичайно, ми не сумніваємося, що ви володієте всіма цими якостями, але подвійна п’ятірка – принесе вам в два рази більше інтересу до життя і щастя. Життя не тільки продовжується, але й стає цікавіше. Успіхів, вам, оптимізму та нових вражень, дорогою (Ім’я по-Батькові)!