Close

Привітання з ювілеєм-55 років мужчині у прозі

Красиві привітання з ювілеєм для чоловіка зібрані на нашому сайті Vitannya.com.ру. Приємні слова з днем народження від наших авторів – найбільш вражаючий спосіб привітати іменинника.

Вітаю з ювілеєм. Нехай у Ваші 55 років Ваше життя, як і раніше, сповнена буде цікавих подій, вдалих днів, веселих свят, великих прагнень і гучних перемог. Бажаю Вам залишатися справжнім джентльменом і успішним чоловіком, а також зразковим сім’янином і неймовірно щасливою людиною.

Вітаю чудового чоловіка з 55-річчям. Від щирого серця бажаю Вам сил і колишньої бадьорості душі, заслуженої поваги знайомих і вірної любові рідних людей, бравого досягнення поставлених цілей і неймовірно міцного здоров’я, світлого щастя і безсумнівною удачі.

Вітаю прекрасного, сильного і доброго чоловіка з днем народження, з прекрасною датою в 55 років. Бажаю Вам не звертати уваги на далекі роки, як і раніше залишатися бравим молодцем в будь-якій сфері життєдіяльності, натхненно зустрічати кожен день і надихати своєю любов’ю близьких, витрачати свої сили тільки на гідні справи і з оптимізмом продовжувати свій шлях.

Тобі сьогодні 55 років. Красива дата – чи не правда? Для кожного, хто коли -небудь, де – небудь, чого -небудь навчався п’ятірка асоціюється з відміткою «відмінно». Тому для тебе сьогодні п’ять відмінних побажань: гарного тобі настрою, відмінного здоров’я, відмінної зарплати, відмінних успіхів і відмінного зовнішнього вигляду. Якщо я щось забув, то бажаю тобі ще виконання 55 бажань, які потрібно загадати в сьогоднішній ювілей і вони обов’язково збудуться!

Сьогодні чудовий день – день твого 55 – річчя. Це свято не тільки для тебе, але і для твоєї родини, твоїх друзів, тому що всі хочуть розділити з тобою радість ювілейного свята. Кожен бажає тебе привітати і сказати багато теплих слів на твою адресу, і я в тому числі. В першу чергу, як це не банально, хочу побажати тобі головного – здоров’я. Буде здоров’я – будуть сили, будуть сили – буде матеріальне благополуччя, а разом з ним чудові можливості і відмінний настрій. Ще бажаю тобі душевного комфорту і міцних нервів, щоб дрібниці життя і побутові проблеми не вибивали тебе з колії. Нехай життя буде цікавою, яскравою і дуже довгою. З ювілеєм!

Привітання з ювілеєм-55 років чоловікові у прозі

Вітаю тебе з ювілеєм. Ти пройшов вже досить довгий життєвий шлях і ось, на листівках сьогодні вже красуються дві п’ятірки. У твоєму випадку це не тільки гарне число, але і дві цілком заслужені, вищі оцінки. Одна за родину, друга за професійні досягнення. Бажаю тобі впевненості у завтрашньому дні, богатирського здоров’я, постійного зростання добробуту і професіоналізму. Нехай твоя сім’я завжди буде для тебе надійним тилом. Хай вірні друзі завжди будуть готові допомогти, а на дозвіллі будуть готові скласти тобі компанію для активного відпочинку і веселого свята. Нехай добро, яке ти робиш людям, повертається тобі в тройне, а зло, яке заподіюють тобі, звертається проти твоїх ворогів. Будь щасливий, з ювілеєм!