Close

Привітання з ювілеєм-55 років колезі у прозі

Красиві і оригінальні привітання з ювілеєм колезі на 55 років у віршах і прозі від наших кращих авторів зібрані на порталі Vitannya.com. Зворушливі побажання для іменинника від колективу.

Що значить для вас день народження? Може бути година, коли ви дорослішаєте, і ставала на рік старше? Але, наприклад, для моєї подруги це найкращий спосіб отримати безліч подарунків. І так як вона дуже товариська, у неї є багато друзів, які люблять і поважають її. І зараз мені дуже хочеться також привітати її. Знаєш, так як ми з тобою дружимо з самого раннього дитинства, я хочу сказати тобі, що ти нітрохи не змінилася. Ти все чекаєш, що тобі принесуть гарні подарунки. І бажано, щоб їх було якомога більше. І зараз я міцно тебе одного. Бажаю тобі, щоб все, що ти захочеш, завжди виконується. Удачі тобі у всьому, що б ти нм робила. Хай сонечко удачі завжди посміхається тобі! Знай, пам’ятай і поважають ніколи не забувай, що ми завжди прийдемо до тебе на допомогу, якщо у тебе щось трапиться. І не забувай якомога частіше посміхатися. Адже посмішка робить тебе такою гарною!

Хто б міг подумати, що через стільки років ми зустрінемося. Якщо чесно, я була дуже здивована, що ти так сильно змінився. Ми з тобою випадково зустрілися. І так як тобі, моєму дитячому одному виповнюється п’ятдесят п’ять років, я хочу привітати тебе. Зараз я подарую тобі подарунок. Правда, не знаю, чи сподобається тобі чи ні, але думаю, ти залишишся задоволений. Знаєш, сьогодні мені пригадалося, як ми бігали з тобою в дитинстві. Так, це було чудове і зовсім незабутній час, коли ми просто грали і веселилися, і більше не думали про інших проблемах. І мені все частіше хочеться туди повернутися. Ну, а зараз я побажаю тобі удачі в житті. Нехай у тебе все і завжди буде так, як ти сам цього хочеш. Знай, що я була рада тебе зустріти. Так що бажаю тобі щастя і успіху в житті. Нехай у тебе все буде добре, тому що думаю, що ти гідний цього.

Багато люди сумують у свій особистий свято, особливо якщо цифри, встановлені на святковому торті, вже перевалили за сорок років. Їм здається, що життя на це закінчується, вже не буде такого веселощів, яке було у часи їхньої молодості, але якби вони тільки знали, як помиляються. Ось і я вам бажаю не слідувати таким хибним стереотипам, тому що вся ваша життя ще тільки попереду. За ці довгі п’ятдесят п’ять років ви набиралися досвіду і багажу знань, щоб вже зараз почати насолоджуватися життям. Ви побудували кар’єру, створили чудову сім’ю, зараз вам потрібно лише зберегти це. Подумайте, що все найтяжче вже давно позаду, вам не потрібно заново починати свою справу. Зі святом вас, дорогий іменинник!

Хочу привітати свого давнього друга з Ювілеєм! Дорогий мій, ти завжди так боявся цього слова, але після свого сорокарічного Ювілею ти зрозумів, що насправді все не так погано, як про це говорять. Після кожного пам’ятного Ювілею ти кажеш, що відчуваєш себе по-іншому, відчуваєш прилив сил і енергії, тобі хочеться ділитися нею з усіма. Мені подобається, що ти не дотримуєшся цим незрозумілим стереотипам, що після п’ятдесяти років, наприклад, життя вже не буде. Тобі сьогодні виповнилося п’ятдесят п’ять років, але ти точно даси фору будь-якому молодому хлопцеві. Тобі точно не позичати енергії, тому що ти сам її роздаєш. Друг мій, я бажаю тобі тільки зберегти і примножити. Я знаю, що ти поставив безліч цілей перед собою. Ось побачиш, що в тебе все вийде.