Close

Прикольні привітання з ювілеєм у прозі

Прикольні привітання з ювілеєм. Здивуй і порадуй іменинника побажаннями з гумором у святковий день. Вітальні жарти і приколи на сайті Vitannya.com.

Як часто життя підносить нам маленькі подарунки: сонячний зайчик, що всівся на долоні, аромат улюбленої кави з ранку, забута фотографія, що випала з книги … Ці повсякденні чудеса дарують нам тепло і наповнюють серце радістю. Нехай життя завжди балує тебе приємними сюрпризами і нехай у ній завжди буде місце диву.

Місто сьогодні прокинувся, і пронеслося по всіх вулицях: що День Народження у Вас! І як в такий чудовий день не народитися такій прекрасній людині! Це не випадково! Бажаємо Вам і надалі покращувати світ своєю присутністю! Адже наша планета існує лише завдяки позитивним і приємним людям — таким як Ви!

Вітаю з ювілеєм! Разом з святом ви наблизилися до поважному віці, коли за плечима людини є солідний життєвий досвід, а попереду у нього нові, дивно прекрасні дороги і нові звершення, про які, можливо, він не смів і мріяти в молоді роки! Сьогодні я бажаю вам завжди зберігати в серці молодість і віру у власні сили, а також побільше посміхатися і не втомлюватися мріяти!

Немає нічого прекраснішого щасливого погляду, і я рада, коли ти рада. Спасибі тобі за те, що ти є у мене, спасибі за всі твої вчинки. Нехай буде світлою і довгого життя твоє. Бажаю завжди йти вперед до мети і нехай на шляху зустрічаються перешкоди і все кругом будуть тобі лише ради. Бажаю тільки яскравих фарб і жити відкрито, без таємниць і масок.

Ювілей – це не рядовий свято, а кругла дата, яку доля не часто трапляються на шляху. А раз так, то цей факт варто неодмінно відобразити в історії хорошим банкетом! Нехай в честь нього сьогодні лунають тости, і дзвенить кришталь келихів! Нехай не буде проблем і бід на шляху до наступного ювілею!

Нехай свічки не вміщуються на торт, але головне в житті не це, ваш ювілей — це світле свято і ви сьогодні стаєте не старше, а тільки досвідченіше.

Ми бажаємо тобі тримати птаха щастя за хвіст. Нехай твоє життя буде, як Титанік на початку шляху – розкішної і завидною, а в кінці, як той самий айсберг – міцної і легендарною. Отримуй щастя в кожному дні і не згадуй про невдачі.

Будинок нашого життя складається з двох залів — зали очікувань і залу звершень. Я бажаю тобі якнайшвидше перейти з першого в другий. А для того, щоб залишити свій слід в залі звершень тобі потрібно терпіння, здоров’я, мужність і удача, чого від усього серця і бажаю!

Поздоровляю зі святом і щиро бажаю бути ближче до природи: хай в житті тебе несе спритна заяча спритність, підтримує незворушна верблюжа стійкість, супроводжує мудре черепашачі довголіття і передбачлива жирафья далекоглядність! З ювілеєм!

З ювілеєм – прикольні побажання у прозі