Close

Прикольні привітання з ювілеєм у прозі

Прикольні привітання з ювілеєм. Здивуй і порадуй іменинника побажаннями з гумором у святковий день. Вітальні жарти і приколи на сайті Vitannya.com.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Ювілей — це найсприятливіший час підвести підсумки попередніх років і дати старт новим перспективним років. Бажаю, щоб результати цього підрахунку перевершили власні очікування, а в майбутньому ти знизав ще більший урожай успішних справ. Нехай на допомогу тобі буде чужий приклад, мудру пораду і особистий досвід.

Настав твій ювілей! Відзнач його так, як хочеться душі, нехай вона розгорнеться, всмак, з шиком гуляючи до ранку, або скромно відсвяткує торжество в спокійній домашній обстановці. Але як би ти не зустрів цей день, знай, він неповторний, тому приймай подарунки і привітання, насолоджуйся веселощами, радістю і будь здоровий!

Вітаю з Ювілеєм! Бажаю тобі великого-пребольшого земного щастя і небесних мрій, мати привід щодня з чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі і нарешті побувати там, куди завжди хотів потрапити.

В Ювілей ми хотіли б подарувати тобі щастя, любов і радість. Але в наших можливостях тільки побажати тобі цих благ. А коли вони будуть у тебе, просто не відпускай їх і все буде добре. Нехай твоя усмішка частіше не сходить з твого обличчя, а значить в житті не буде причин для смутку та печалі.

Бажаю, щоб в житті був не тільки успіх, але й спокійні моменти, в які можна їм повною мірою насолодитися. Ювілей-це як раз такий момент. Згадай кращі події прожитих років і приготуйся до нових звершень!

Прикольні привітання з ювілеєм у прозі для іменинників

Сьогодні у тебе особливий день, коли сміливо можна хвалитися своїми успіхами і ділитися мріями. Зверни увагу, все сказане тобою може запам’ятається і перевіриться. Бажаємо, щоб твої слова ніколи не розходилися з діями, а дії не покидали рамок закону і пристойності. Нехай красиве звання ювіляра носиться тобою від ювілею до ювілею, як новеньке років до ста!

Дорогий і шановний мій друже! В цей урочистий і святковий день, мені з особливою радістю і з особливим натхненням хочеться привітати тебе з круглою датою і від душі посмикати за вуха! Бажаю тобі до наступного твого ювілею завжди залишатися таким же приємним, здоровою, щасливою і життєрадісною. Нехай удача вибере тебе і буде завжди з тобою у возі, а порошинки від коліс життя і колеса Фортуни відскакують від тебе і твоєї родини на кілька кілометрів! Будь щасливий, любий мій і радіти кожному новому дню. Пам’ятай, до наступного Ювілею в твоєму розпорядженні багато різних днів і годин, які здатні наповнити твоє життя радістю, світлом і великими грошима! Нехай твої кишені рвуться тільки від купюр, нерви скачуть тільки від щастя, а голова болить тільки від пристрасної і взаємної любові! Будь завжди на коні і стрімко обганяй тих, хто не збирається йти за успіхом! Бажаю тобі всього доброго і щастя в особистому житті!