Close

Прикольні поздоровлення дружині з днем народження у прозі

Прикольні слова привітання з днем народження для дружини – незабутній подарунок від наших авторів. Веселі побажання для других половинок.

Ти найкрасивіша жінка в світі, і з кожним роком твоя краса просто випромінює все більше і більше світла. Коли ти святкуєш ще один рік життя, нехай здоров’я й щастя будуть твоїми вірним другом, а Бог надасть тобі довге і повну віри і любові життя. З днем народження сама дорогоцінна дівчина на цій землі. Прокидаючись поруч з тобою день за днем, я розумію, що я дійсно благословенний. Нехай довге життя і світ будуть твоїми. Те, що ти пережила, будучи зі мною, ставить тебе на щабель вище всіх інших людей в моєму житті. Я хочу зізнатися тобі, що ти прекрасна жінка, і я кажу це від щирого серця. Навіть з плином часу ти все ще прекрасна для мене. Я люблю тебе і бажаю тобі всього найкращого в найближчі роки. Оскільки ти святкуєш ще один день народження, це може стати роком великих успіхів і здобутків для тебе.

Ти зробила мене дуже щасливою людиною, і я хочу побажати тобі лише благословенних років. Моє дорогоцінний серце, я дуже вдячний Богу, що кілька років тому в особливий день, подібний до цього, Він дав тобі життя і дозволив тобі увійти в цей світ. У день народження я хочу, щоб ти знала, що я дорожу і ціную тебе і буду робити це протягом всього відведеного мені часу. Твоя краса не тільки зовні, але і всередині. Я хочу, щоб ти знала, що ти ніколи не будеш старої для мене, тому що твоє серце так само молодий, як коли ми вперше зустрілися. Я люблю тебе більше, ніж коли-небудь, і радію, що тобі знову дається ще один рік. Нехай благословення і щастя будуть твоїми завжди, адже Бог дав нам багато чудових подарунків. Для мене один з них – це ти, і ти були не чим іншим, як великим мостом між мною і щастям в житті. Ти відкрила для мене безліч нових чудес.

Я молюся, щоб сьогодні наш Господь наповнював твій день народження. Своєю любов’ю і радістю. Святкуй життя і дякуй за всі благословення, які прийдуть в твою долю. Я не можу повірити, як мені пощастило, що у мене є шанс бути з тобою в день народження. Твоє серце – найкращий подарунок, який я отримав. Я хочу повідомити тобі, наскільки ти для мене важлива, і наскільки я вдячний за те, що ти робиш для мене, як дружина кожен день. Ти робиш наше життя простіше і щасливішим. З днем народження сама чудова жінка, яка зробила моє життя повною. Лише дивлячись на тебе, я розумію, наскільки я благословенний. Бо я благословенний доброї, люблячої і турботливої дружиною, подібної тобі. Щастя – це жінка моєї мрії, моя дружина. Я не міг більше просити. ТИ відповідь на мою молитву. Ти – виконання моєї мрії. Маючи люблячу і турботливу дружину, подібну тобі, у мене більше немає бажання.