Close

Гарні поздоровлення татові з днем народження своїми словами

Самі красиві привітання для тата тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюбленого батька.

Батько. Це суворе й важливе слово зовсім не асоціюється у мене з моїм татком, у якого сьогодні день народження. Для мене ти завжди будеш папулей, незалежно від того, скільки тобі років. Рідний, коханий, наш найкращий у світі чоловік, дозволь побажати тобі всього найкращого, що може бути. Залишайся завжди здоровим і бадьорим, нехай твої сивини не говорять про роки, а скажуть про твою мудрість. Ти завжди ставився до мене дуже дбайливо і дбайливо, я виросла обласкана твою любов. У мене просто не вистачить подарунків і слів, щоб висловити свою вдячність за це. Ти непросто мій тато, ти мій найкращий і близький друг, а це так важливо. З днем народження, рідне, хай в нашому домі завжди живе щастя і ваші з мамою посмішки.

Дорогий татусю, подивися навколо, сьогодні в цьому приміщенні зібралися твої найближчі люди, які щиро тебе люблять і не уявляють свого життя без тебе! Я хочу побажати тобі, ніколи не розгубити цих людей, завжди берегти їх і приходити на допомогу, якщо вони будуть в ній потребувати! Татку, поглянь на нашу маму! Як вона красива! А все тому, що вона щаслива, адже вона зустріла чоловіка, який подарував їй свою любов, турботу, ласку і тепло! Мій любий татку, я хочу тобі сказати, що ми з мамусею дуже тебе любимо і для нас ти завжди будеш найголовніша людина, заради якої ми готові на все, і який для нас завжди буде справжнім ідеалом! Бажаю тобі відмінного здоров’я, великого щастя та любові! Йди по життю з гордо піднятою головою і не дозволяй обставинами брати над тобою верх!

Найдорожчої для мене людини, я сьогодні від усієї душі вітаю з днем народження! Ти тато, дуже багато значиш для мене. І в твій день народження, я б хотіла тобі сказати спасибі за все, що ти для мене робив і робиш. Я ціную твій труд. І нехай цей день принесе тобі лише радісні емоції. Нехай натхнення ніколи не залишає тебе. Новий день починається з посмішки і закінчується так само! Нехай все, за що б ти не взявся, приносило тобі тільки успіх. У всіх твоїх мріях, я бажаю тобі швидкого здійснення! Адже ти заслужив на щастя. З іменинами папуля. Я тебе дуже люблю.

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму терпінню тату, твого прагнення до кращого, заради нас. Твоїй турботі про нас. Ти в мене просто знахідка. У тебе саме добре серце. Сьогодні, я від усього серця хочу привітати тебе з днем народження. І побажати тобі найкращого. Щоб всі твої плани, завжди реалізовувалися в життя. Всі мрії здійснювалися. Адже ти заслужив на саму прекрасну життя. Хай твоє серце не знає ні розчарування, ні образ. Нехай воно завжди буде теплим від доброти твоєї душі! Ти тато найдорожче, що є у мене. Прийми від мене ці привітання. І знай ти – кращий.