Close

Зворушливі привітання куму з днем народження своїми словами

Щиросердечні вітання для кума з днем народження своїми словами. Заходь на Vitannya.com.ги – тут зібрано безліч теплих побажань для родичів в день народження.

Самого дорогого кума на світі вітаю з урочистою датою! Ти такий чудовий, комунікабельний, рішучий, доброзичливий, працьовитий, серйозна, відверта, щедрий, швидкий, цілеспрямований, симпатичний, відповідальний, турботливий, відкритий, ласкавий, звитяжний, веселий, дисциплінований, мудрий! Ти найкращий кум на світі!

Кум! Нехай іскриться погляд від успішності, вистачає в житті грошей і захоплень. Знайдеться привід для ніжності і місце, де чекають і вірять!

Іншій кум, вірний товариш, відданий друг відзначає сьогодні свій День народження! Нехай цей день буде одним з найщасливіших, нехай його наповнюють посмішки друзів, обійми близьких і рідних! Перемагай завжди і у всьому, не поступайся натиску негараздів, досягай цілей і будь щасливий!

Кум, з тобою ми як рідні. Багато років вже промчало… Але як раніше, так і нині Я тобою захоплююся: Ти відмінний самий хрещений, Друг безцінний для сім’ї. Нехай твій шлях освітять зірки, Направляючи курс до любові!

Кум, прийми мої щирі вітання з Днем народження! Ти – прекрасна людина, і я пишаюсь твоїми талантами і досягненнями. Нехай твоє життя буде такою, якою ти хочеш її бачити. В твоїх руках – твоє щастя, і ти заслуговуєш. Дивись тільки вперед, і удача обов’язково посміхнеться тобі!

Зворушливі поздоровлення куму з днем народження

Кум, вітаємо тебе з твоїм днем! Навіть не знаємо, чого побажати людині, у якої вже все є: сім’я, любов, достаток. Просто будь ще більш здоровим і ще більш щасливим. І не старей з роками. Зі святом!

З особливим почуттям в день народження хочу побажати тобі щасливих років, радості, здоров’я, перемог і просування по службі! Бажаю тобі, щоб все збувалося, щоб тебе знайшли крила слави, а твоє ім’я виявилося у низці великих діячів всій Землі!

Кумчик наш дорогий, рідний і близький наш чоловічок! З днем народження вітаємо тебе і бажаємо: здоров’я — на 150 років, радості — до краю, щастя — повного і неосяжного, мудрості — глибокої, краси невимовної, кохання на все життя, терпіння — ангельського, благословення Божого! Хорошою і улюбленої роботи, де є повага від колег, затишного і теплого будинку з любов’ю рідних і близьких людей, активного і цікавого відпочинку і величезного ЩАСТЯ!

Сьогодні в такий світлий, радісний, сонячний і урочистий день народження твій кума прийшла тебе привітати. Дорогий мій кум, хай твоє серце не розіб’ють, а крила не відрубають. Бажаю тобі завжди бути на висоті. Нехай ти станеш гідною людиною. Бажаю хороших стосунків у сім’ї: поваги до батьків, любові до дружини і дітей.