Close

Короткі привітання куму з днем народження своїми словами

Короткі привітання куму з днем народження у прозі на порталі Vitannya.com. Гарні привітання куму зібрані тут, привітай кума гідно.

Тобі, як нікому, хочу побажати достатку, здоров’я і самих різних можливостей. Будь задоволений самим собою, впевненим у собі, мудрим і улюбленим. У порохівницях щоб був порох, у промовах — запал, в очах — вогонь, в руках — сила, у гаманці гроші. З днем народження, дорогий кум!

Вітаю тебе, куманьок, з твоїм днем народження і бажаю тобі бути переможцем в усьому, але коли на горизонті з’явиться особисте щастя, ти краще сдайся на його милість.

Кум, з Днем народження тебе вітаємо всією нашою дружною компанією! Бажаємо ніколи не знати бід, горя та неприємностей, перемагати, обходити перешкоди і насолоджуватися тріумфом! Будь завжди життєрадісний, веселий, дотепний, талановитий і сміливий! Загалом, не змінюйся!

Кум, з днем народження тебе! Будь такий же сильний, сміливий і відважний, міцний духом і улюблений жінками. Не втрачай своєї важливості, доброти, чуйності і краси. З днем народження!

Дорогий кум, в твій день народження від усього серця бажаю вірної теорії щастя та обов’язкової практики. Нехай у твоєму житті буде багато цікавих справ і можливостей, достатньо коштів і сил для досягнення досконалості і успіху.

Короткі привітання куму з днем народження

Кум, вітаємо тебе з твоїм днем! Навіть не знаємо, чого побажати людині, у якої вже все є: сім’я, любов, достаток. Просто будь ще більш здоровим і ще більш щасливим. І не старей з роками. Зі святом!

Дорогий мій кум, вітаю тебе з днем народження. Нехай не ослабне твоя життєва сила, нехай ніколи не підводить твоє здоров’я, нехай не вичерпається джерело свого натхнення, нехай з кожним днем тебе радує сама життя і улюблені люди.

Кум – це краще ніж брат, кум – це більше ніж друг, він у будь-яку хвилину готовий підтримати. Та я тобі бажаю завжди брати від життя тільки найкраще і ніколи не втрачати друзів.

Мій чудовий кум, я вітаю тебе з днем народження. Бажаю бути завжди борцем за справедливість і мрію, бажаю втілювати всі плани в добрі справи, бажаю, щоб щастя і удача не покидали твого двору.

У свій День народження, наш чудовий кум, піднімай скоріше келих, приймай наші вітання та побажання вічного щастя, щирої і ніжної любові, сонячної радості, ласки і тепла! Нехай твоє життя буде цікавим та наповненим позитивом!

Дорогий мій кум, від душі з днем народження! Твоя кума завжди прийде до тебе на допомогу в будь-яких обставинах життя! Я тобі бажаю, щоб у тебе ніколи не було розчарувань. Щоб ніколи не доводилося робити болісний вибір. Щоб життя була легка і безтурботна.