Close

Зворушливі поздоровлення своїми словами з днем народження

Зворушливі до сліз привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Обери свій душевний побажання для іменинника у віршах або прозі серед безлічі оригінальних привітань.

Зворушливі побажання з Днем Народження: загальні, душевні, оригінальні, мудрі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Не потрібно засмучуватися, що йдуть роки, дивись на це з іншого боку – ставши на рік старше, ти стаєш на один рік гарніше, розумніше, краще. Не зупиняйся на цьому шляху. Нехай твої прожиті роки не будуть сумні й нудні. Краще нехай вони нагадують калейдоскоп з яскравих, радісних фарб, хороших подій, і кожен день хай буде вдалим, що б твій настрій завжди було на висоті.

Сьогодні очікується дуже яскравий і насичений чудовими подіями день, дивовижне свято народження! Я вірю, що твої зворушливі особисті мрії, які вже сформувалися в щирі бажання здійсняться саме сьогодні. Нехай душевні тости радують твій слух без зупинки, висловлюючи нашу спільну радість від чудесної дати!

Наше життя повне несподіванок і сюрпризів — погане народжує хороше, а очікування приємної події перевищує радість від кінцевого результату. Нехай із кожної неприємності до тебе приходить щось світле. Нехай День народження осяє твоє життя щастям.

Нехай буде багато щирих привітань в день народження! Сьогодні тобі напевно вже побажали і щастя, і здоров’я, і багатства, і любові. Все це, звичайно, дуже важливо, але не буду повторюватися… хочу, щоб зараз ти просто подумав про те, чого тобі найбільше хотілося б — я бажаю, щоб до наступного дня народження це обов’язково збулося!

Хай в День народження тебе чекає багато радості, щастя і море позитивних емоцій! Вітаю від душі!

Зворушливі поздоровлення своїми словами з днем народження іменинників

Згідно старій притчі, в день народження Ангел Хранитель залишає свого підшефного і летить відзвітувати вищим силам за прожитий ним рік. В цей день відкрито фантастичний портал і все, що побажають щиро імениннику, неодмінно збудеться. Я бажаю, щоб тепер і все життя тебе оточували люди, які люблять і поважають тебе. Щоб їхні слова були почуті і повернулися до тебе у вигляді масштабного щастя.

Нехай у твоєму сердечку завжди буде жити щастя! Я бажаю, щоб любов вічно зігрівала твою душу, щоб кожна мить твого життя був сповнений добра і удачі! Нехай твої очі постійно сяють від радості, а посмішка на обличчі світить яскравіше, ніж сонечко в небі!

Бажаю вам дуже веселого дня народження і щасливого майбутнього року. Надіньте посмішку так само, як це. З днем народження самий чудовий друг в світі. Насолоджуйтеся цим днем стільки, скільки зможете.