Close

Щиросердечні вітання з ювілеєм у прозі

Зворушливі до сліз привітання з ювілеєм на порталі Vitannya.com. Ми підготували для вас тільки найкращі святкові слова для іменинника в його ювілей. Заходьте до нас!

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Сьогодні ювілей у людини, якого за покликом серця я вважаю самим душевним, чуйним і вірним. Найщирішим і близьким. Нехай у тебе в житті абсолютно все виходить, приносячи радість тобі. Нехай твоя душа співає, а очі світяться від захвату та любові!

Вітаю! Ювілей – це кругла дата і велике торжество в житті кожного. Нехай він буде добрим, щирим і хвилюючим, а фортуна завжди веде тебе за собою! Нехай тобі вдасться втілити в життя всі свої далекосяжні плани і сміливо йти вперед.

Нехай такими ж круглими, як ця дата, будуть Ваші рахунки в банку, Ваші очі від несподіваних приємних сюрпризів і Ваш багатий іменинний стіл, щоб за ним помістилися всі близькі Вам люди.

Бажаю згадувати свій ювілей, як найкращий свято в долі! Нехай він принесе багато радісних емоцій, подарує надію на здійснення мрій та віру в те, що попереду чекає ще більше всього доброго і світлого!

У цей прекрасний день хочу привітати тебе з днем народження. Побажати тобі всього найкращого було б банально з мого боку. Я бажаю тобі залишатися завжди такою життєрадісною і яскравою, щоб в очах завжди палала та пристрасть до життя, яка прикрашає своїм світлом життя оточуючих тебе людей. Щоб сльози були від щастя, а серце вистрибувало від радості, а не від тривог. Частіше смійся, адже немає нічого прекраснішого, ніж чути твій сміх. Довгих тобі років, але щоб вони не були тобі в тягар, а також міцного здоров’я і, звичайно ж, удачі, адже без неї у наш складний час ніяк. Ще раз з днем народження, вдало його відзнач сьогодні.

Щиросердечні вітання з ювілеєм у прозі для іменинників

В цей чудовий ювілейний свято ти в центрі уваги! Бажаю, щоб відчуття своєї важливості для інших не покидало тебе ніколи. Пам’ятай, що тебе люблять, чекають і звеличують, як справжній скарб!

Вітаю! Ювілей – це кругла дата і велике торжество в житті кожного. Нехай він буде добрим, щирим і хвилюючим. Бажаю тобі втілити в життя всі свої далекосяжні плани і сміливо йти вперед. Нехай фортуна завжди веде тебе за собою!

Дорогий ювіляр! Сьогодні знаменний день – твій день народження! Було у твоєму житті все: і погане, і хороше, але сьогодні час згадувати тільки найкраще. І нехай те, що було в житті славного, повторюється знову і знову приносячи радість і щастя. А все недобре нехай піде і забудеться. Бажаю тобі ще багато-багато років жити безтурботно, отримуючи від життя задоволення!

Бажаю бути гармонійною особистістю: інтелектуально розвиненою людиною, духовно багатим, емоційно стійким, впевненим у собі, успішним у роботі і живуть в любові та затишку! З ювілеєм!