Close

Проза на день народження до сліз

Привітання з днем народження до сліз зворушливі ви знайдете на порталі Vitannya.com. Найзворушливіші побажання для ваших рідних і близьких людей.

Побажання з Днем Народження до сліз: загальні та у прозі.

Отримуй задоволення від кожної прожитої миті, недарма кажуть «щаслива мить» – я бажаю, що б ця мить була довжиною в життя, а життя було таким довгим, що б можна було побачити дітей своїх онуків. Здоров’я хай буде настільки міцним, що б утримати келих з шампанським у руках, налитий вщерть і не розхлюпувати його ще дуже і дуже багато років.

З днем ангела! Бажаю більше справжніх, тривалих свят в житті, приємної радості й величезного щастя. Нехай удача і далі не покине тебе. Бажаю натхнення, процвітання, великих досягнень, більше грошей особистих хоч готівкових хоч безготівкових!

Вітаю з Днем народження! Бажаю самого міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, достатку і любові більше. Нехай Пані Удача завжди крокує в ногу разом з тобою, а будь-які цілі, які ти себе поставиш, ставали реальними й досяжними! Нехай тебе завжди оточують тільки хороші, вірні та щирі люди, а кожен новий день приносить щастя і радість!

З днем народження! Сьогодні ти все бачиш в іншому світлі: світ розкривається тобі назустріч усмішками друзів і випадкових перехожих, в душі плескаються хвилі безпричинної радості, промені сонця лоскочуть обличчя, а повітря пахне ароматами квітів і дорогих парфумів. Бажаю, щоб настрій завжди залишався світлим і піднесеним, почуття були загострені до межі, а відчуття безмежного щастя наповнювало серце!

Я побажати тобі хочу, щоб життя пройшло так, щоб не соромно було підбивати підсумки. Бажаю, щоб через багато довгих, але неодмінно добрих років з тобою були ті — кому можна розповісти о цих роках, були ті, кого можна обійняти й подарувати свою любов, були ті — хто допоможе тобі зі склянкою води. Я бажаю ніколи не відчувати страшного почуття самотності, а бути завжди в оточеннілюблячих і близьких людей. З днем народження!

Привітання з днем народження у прозі до сліз для іменинників

Хочу подарувати тобі небо і зірки, і море, і гори, і птахів, і зорю… Сьогодні ж твій день народження і я це все тобі щедро дарую! Бажаю тобі помічати все те, що тебе оточує, зупинятися серед красот природи й думати про життя, про його цінності! Адже в погоні за земними благами, ми часто забуваємо про найголовніше! З днем народження тебе! І пам’ятай про головне!

Вітаю тебе, мій хороший, з днем народження! Я хочу тобі побажати, щоб у тебе завжди був сенс у житті! Якщо плисти за течією життя, то можна швидко втратити його, підлаштовуючись під обставини, в які ми потрапляємо, хочемо ми того, чи ні! Нехай у тебе завжди буде мета, до якої б ти прагнув, не помічаючи всього того, що відволікає нас, як непотрібне лушпиння! Якщо мета буде, то не буде депресій і сліз по дрібницях! Живи не для того, щоб догодити своїм плотським бажанням, а щоб кожен день, прожитий тобою приніс користь для твого духовного розвитку! І для інших, хто знаходиться поруч, нехай буде теж користь від спілкування з тобою! Випромінюй радість і щастя, і люди до тебе потягнуться, і жити стане приємніше і легше! Удачі тобі в цьому! – Люблю! Цілую!