Close

Привітання з ювілеєм у прозі

Красиві привітання з ювілеєм у прозі на порталі Vitannya.com. Тут ти знайдеш чарівні побажання до дня ювілею. Здивуй всіх гостей та іменинників.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Вітаємо Вас з ювілеєм! Ми знаємо Вас вже давно були з Вами і в біді і разом ділили радісні моменти. І, зрозуміло, ми не могли пропустити ваш день народження, а вже тим більше – ювілей. Прийміть наші самі добрі і щирі побажання щастя, удачі, здоров’я і довгих років життя!

Ось і настав ваш ювілей – такий урочистий і довгоочікувана подія, але трохи сумний, оскільки всі ми в цьому віці починаємо трохи інакше ставитися до Днів народження, адже рік від року вони забирають нашу красу і молодість, додаючи нам лише сивину на скронях. Але наша сьогоднішня ювілярка в цьому сенсі виняток – варто лише поглянути на неї і відразу стає ясно, що вона помилилася у підрахунках як мінімум на один десяток! Вона молода, красива як в юності і її очі як і раніше блищать яскравим завзятим життєвим вогником. І я хочу побажати їй залишатися такою ж молодою і через десять, і через 20 років, дивуючи всіх своїм оптимізмом і бажанням жити і молодіти! Адже людині не стільки років, скільки написано у нього в паспорті, а стільки, на скільки вона себе відчуває! Будьте молоді душею! З ювілеєм!

Ні для кого не секрет, що існує магія цифр. Особливу ж енергетику несуть круглі числа! І ось сьогодні твій ювілей, і тому магія чисел діє на повну потужність! Нехай же ця дивовижна магія приверне у ваше життя все найкраще: здоров’я, щастя, багатство, удачу і родинне благополуччя!

Вітання наші для найщасливішого в світі ювіляра — вам всі побажання добра і світла, для вас всі вірші та пісні, тільки ваші бажання сьогодні виконуються швидко і повною мірою. Нехай сьогоднішній ювілей стане відправною точкою в море радості, любові та злагоди, нехай океан здоров’я і невичерпне джерело натхнення завжди живлять вас живою водою надії.

Вітаємо з ювілеєм! І в цей урочистий і радісний свято, нехай кожен прожитий рік нагадає про себе веселими історіями, щасливими митями і значущими для тебе подіями.

Привітання з ювілеєм у прозі для іменинників

Вітаю вас з прекрасним ювілеєм, з днем, коли можна підвести підсумки і намітити плани. Нехай доля відкриє вам нові горизонти, подарує світлі надії і додасть здоров’я, мудрістю, вмінням і натхненням, щоб втілити свої мрії, щоб відчути серцем, сповненим любові, всю радість життя і отримати в нагороду щастя!

Ось і настав той день, коли ми можемо привітати вас з ювілеєм! Ви звичайно пам’ятаєте про все хороше, що залишив пам’ятний слід у вашому житті і сьогодні, в цей особливий день я хочу побажати вам, щоб в майбутньому на вас чекало справжнє щастя, що перевершує ваші найсміливіші мрії! Кохайте і будьте коханими, здійснюйте мрії і посміхайтеся, не хворійте і своєю посмішкою робіть цей світ світлішим!