Close

Привітання з днем народження своїми словами

Щиросердечні вітання з днем народження своїми словами ти знайдеш на сайті Vitannya.com. Щирі і сонячні побажання подарують заряд гарного настрою на день народження.

Побажання з Днем Народження своїми словами: загальні, в прозі, у віршах, зворушливі до сліз, душевні

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Вітаючи тебе з народженням, хочеться сказати тобі, що ти той чоловік, який здатний поєднувати в собі не поєднувані речі. Ти можеш бути дуже веселою, а можеш сильно сумувати, ти можеш бути дикої левицею, а можеш бути ніжною і лагідною, грайливим котиком. Ти можеш дивитися на мене очима повними любові і ніжності. Ти можеш дивитися на мене невинним і щирим поглядом. Я хочу, щоб ти знала, що я люблю тебе будь і від всього серця вітаю тебе!

У дні народження прийнято бажати того, про що марять старий і малий у всесвіті. Всякий розраховує бути здоровим – і я від цілого серця спрагу тобі богатирського здоров’я на тривалі роки. Всі думають бути коханими, і я тобі бажаю того ж від цілої душі. Я хочу вічно бачити тебе безтурботним, зігрітою взаємною симпатією, з блаженним сяйвом в очах. Безумовно, потім щоб щастя існувало непорушним, необхідно братися за його улюблену справу, відчувати себе потрібне і благополучним. Я бажаю тобі, щоб твоя робота вічно приносила тобі не лише пристойні доходи, але і насолоду. Нема нічого вирізнено, ніж бачити щасливих щасливих людей. Так що вибач мені себелюбство, і приготуй мені приємне – будь фартовим, коханим, щасливим, здоровим, радісним, молодим душею і таборували. Я хочу тебе відати таким весь час, і в свята, і в робочі дні! З днем народження!

Бажаю тобі бути здоровим: загартувати себе в дрібних негаразди і виробити імунітет до всіх неприємностей, щодня приймати вітамінки радості і їсти солодкі хвилини щастя, а ранок починається з посмішки! І більше яскравих вражень — вони потрібні, як повітря!

Як величезне космічне простір, хай щастя твоє буде таким же нескінченним, скільки в ньому зірок, бажаю стільки ж радісних подій, успішних починань, приємних життєвих сюрпризів. Нехай з Дня народження втілюються всі найпотаємніші бажання, виконає зоряні мрії, подарує енергію космосу і неймовірну свободу почуттів, прагнень і вчинків.

Поспішаю порадіти разом з тобою твого дня народження! Бажаю море добра, яскравого сонячного тепла, любові і розуміння близьких. А найголовніше – щастя і здоров’я, нехай здійсниться твоя найзаповітніша мрія, бажаю отримати все те, про що ти так довго мріяв. З днем народження!

Привітання з днем народження своїми словами для іменинників

Я хочу побажати, щоб всі негаразди помчали геть, а твоє майбутнє наповнив би світло радісного щастя. Щоб у твоїй сім’ї, де ти, безперечно, голова, панували злагода та любов, щоб здоров’я твоє було міцніше! А ми, вся твоя рідня, обіцяємо ніколи не засмучувати тебе!