Close

Привітання тестеві з днем народження в короткій прозі

Щиросердечні вітання тестеві з днем народження у прозі ти знайдеш на порталі Vitannya.com.ги. Тут великий вибір гарних привітань до дня народження для тещі та інших родичів.

Вітаю з Днем народження, такого прекрасного людини, як мій тесть! Хочу побажати побільше розбагатіти, побільше оздоровитися і звичайно ж не переставати мріяти. Адже все колись збудеться!

Спокій вам тільки сниться, мій дорогий тесть. Але це навіть добре, тому що нудьга не наблизиться. З днем народження, дорогий тесть, нехай ніщо не заважає виконанню ваших планів. Міцного здоров’я і великих вам успіхів.

Бажаю духовної фортеці, сонячних днів, сили в чоловічих руках, твердих рішень і сімейного благополуччя!

З днем народження, дорогий мій тесть. Бажаю здоров’я і ще раз здоров’я, а все інше додасться. Нехай у домі Вашім завжди буде затишно і тепло, нехай для Вашої родини не буде похмурих днів, нехай для Вас не буде нічого неможливого. Всіх благ Вам і удачі.

З днем народження, завжди розуміє, приголомшливо добрий, дивовижно мудрий і нескінченно шановний тесть! Нехай у гості приходять чудові радості, хвилююче щастя бродить навколо Вашого будинку, помітний успіх заглядає у вікно, а чудова безпечність ніколи не покидає Вашої долі!

Короткі привітання тестеві з днем народження

Мені дістався чудовий тесть — врівноважений, дипломатичний і життєрадісна людина! З ним можна піти в розвідку, легко ладити в побуті і зварити яку кашу!

За це я ціную, поважаю і люблю його!

Дорогий тесть! Виховав ти мені чудову дружину, і День Народження твій став мені дорожче власного. Бажаю життя солодкого, немов варення, яке донечка твоя мені варить, а фонтан енергії твоєї нехай вирує все пущі. Довгих радісних років тобі, вітаю!

Вельмишановний тесть, з днем народження. Дякую за дружину-красуню, за ваше серце відкрите, за здатність прибігла на допомогу в потрібний момент. Нехай і по силам вам, і по душі буде вся робота і все захоплення! Бажаю постійного добродушності, киплячої енергії та безперебійного здоров’я.

Сьогодні всі мої тости за Вас, мій кумир, мій спільник і мудрий наставник. Бажаю Вам чоловічий витримки і мудрості у нашій нелегкій справі – в любові до нашим жінкам. З днем народження!

Бажаю, дорогий тесть, вам на день народження забути про таблетках, отримати міцне здоров’я, діяти відважно, не соромлячись і не стримуючи свої бажання. Нехай ваше майбутнє буде світлим і прекрасним.

З святом тебе, мій дорогий тесть, вітає твій зять! Ми тепер, завдяки твоєї дочки, частина однієї сім’ї, частина одного роду! Я безмежно радий, що мене поріднила доля з таким прекрасним сім’янином, успішним бізнесменом, люблячим батьком і чоловіком! В цей день я обіцяю тобі намагатися стати схожим на тебе! З днем народження тебе!