Close

Привітання свекру з днем народження своїми словами

Потрібні привітання свекру з днем народження своїми словами? Не знаєш як підібрати слова привітання? Ми всі вже придумали. Заходь на Vitannya.com.ги і вибирай оригінальне привітання для свекру.

Вітаю свого дивовижного свекра з Днем народження. В цей чудовий свято я хочу побажати вам залишатися таким же чудовим людиною – мудрим, розуміючим, турботливим і люблячим. Ви для мене наче батько, завжди підтримуєте, і вмить приходите на допомогу. Спасибі вам величезне!

У День народження свекру хочу побажати всього самого доброго і прекрасного! Нехай життя дарує тільки радість і щастя, геть йдуть неприємності та негаразди, ніжність і повагу близьких людей завжди оточує і підтримує! Спасибі вам за те, що нам даруєте свою мудрість і діліться досвідом!

Шановний свекор! З величезною вдячністю адресую Вам побажання в день народження. Хочу, щоб жилося Вам легко і безтурботно, в оточенні веселій компанії люблячих Вас людей, а в міцному здоровому тілі, щоб завжди були ясні, мудрі думки.

Вітаю вас, мій дорогий свекор, з Днем народження! Ви – чудова людина: добрий, розумний, чуйний, веселий і доброзичливий. З вами легко і комфортно спілкуватися. І я рада, що саме ви – мій свекор! Бажаю вам легкої і радісної життєвої дороги, а ще – світла і тепла в душі!

У Ваш день народження будьте самим веселим, дивуйте всіх позитивним настроєм, даруйте близьким добру посмішку, а у відповідь отримуйте славні побажання і щиру любов! Вітаю!

Привітання свекру з днем народження своїми словами

Нехай ваші можливості співпадуть з вашими бажаннями. Хай щастя вкорениться так, щоб його неможливо було б вирвати. Нехай благополуччя стане неймовірним, а радість вічним і вірним супутником. З днем народження, любий свекор, Нехай все збудеться, що ми зараз побажали.

З днем народження, любий свекор. Нехай Ваш настрій буде бадьорим і щасливим душа, нехай буде добрим світ у Вашому домі і високим достаток, хай буде світлою удача на Вашому шляху і радісними всі події життя.

Любий свекор, в цей радісний для Вас особисто і для всієї нашої родини день дозвольте висловити Вам свою вдячність і повагу. Бажаю здоров’я, всіх благ, залишайтеся завжди надійним і мудрим головою сімейства.

Мій чудовий свекор, дорогий тато, я вітаю Вас з днем народження. Хочу побажати Вам здоров’я, наснаги, ентузіазму і впевненості. Нехай завжди у Вас виходить зробити те, що задумали, нехай завжди перебуває те, що шукали, хай завжди і у дворі, і у Вашому домі буде достаток, мир і щастя.

Вітаю самого доброго, чуйного, справедливого і прекрасної людини на світі, свого свекра з Днем народження! Нехай це свято наповниться посмішками близьких людей, радістю і веселощами! Негаразди і прикрощі нехай ніколи не стосуються прекрасного і щасливого сімейства!