Close

Привітання онука від бабусі з днем народження у прозі

Класні тексти привітання у прозі з днем народження для онука тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника зі святом.

Від усієї душі вітаю онука з Днем народження! Бажаю тобі вірних друзів, чудових подій у житті, просто чудового щастя. Неземної взаємної любові, кар’єрного росту, досягнення бажаних цілей, прагнення до кращого, здійснення заповітних бажань. Знай, бабуся тебе любить.

Обійми міцніше діда, до серця бабусю пригорни.
І в цей святковий ранок поздоровлення прийми.

Твоя дитяча посмішка назавжди залишиться у моєму серці! Вона дарує мені сили у найважчі хвилини мого життя! Я бажаю тобі, мій онучок, щоб твоя дитяча посмішка, незважаючи на твій вік, ніколи не покидала твої вуста! З днем народження! Доброго тобі життя!

Дорогий мій онук, прийми сьогодні найщиріші вітання з днем народження від своєї бабусі! Сьогодні зібралося багато друзів, щоб тебе привітати! Нехай ще багато років поспіль ми всі ось так будемо збиратися тут! Бажаю, щоб збулися всі твої бажання і втілилися фантазії. Величезного тобі щастя, багатства, успіху, здоров’я, віри і сили. Я бажаю тобі великого щастя.