Close

Привітання онука від бабусі з днем народження у прозі

Класні тексти привітання у прозі з днем народження для онука тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника зі святом.

Онук, з днем народження! Вітає тебе бабуся! Бажаю тобі не хворіти і бути веселим. Нехай твоє обличчя ніколи не затьмарюється сумом чи болем. Нехай серце буде вільним і спокійним. Бажаю тобі бути сміливим, сильним і впевненим у собі. Нехай все у тебе виходить.

Як сама щаслива бабуся, поспішаю привітати свого онука!. Пам’ятай, що ти справжній чоловік. Будь мужнім і хоробрим! Ти найголовніше, що є у мене в житті. Я завжди поруч і ти можеш приїхати в будь-який момент, з будь-яким питанням, навіть найскладнішим і ми завжди знайдемо рішення разом. У бабусі є досвід розв’язання питань, через те, що твій тато давав нам всім вогню, поки ріс. Я тебе дуже люблю, будь щасливий!

Мій ласкавий, мій самий ніжний, самий добрий і хороший онук! У твій день народження я мрію про те, щоб ти був щасливий. Бажаю тобі добра і миру. Будь усе життя таким ласкавим і добрим, який ти зараз. В твоєму серці панує ніжність і тепло. Нехай невдачі ніколи не наздоженуть тебе і твій будинок завжди буде відкритий для хороших людей.

Милий онук! Хай доля дарує тобі найбажаніші подарунки. І головними з них стануть здоров’я і несказанне везіння. А турботлива сім’я і любов близьких у тебе вже є!

Сьогодні мені до тремтіння приємно вітати мого улюбленого онука з днем народження. Нехай твій Янгол Охоронець, ніколи не відступає від тебе, і завжди оберігає від бід. Нехай Господь завжди буде поруч. Я знаю, що ти багато чого у житті доб’єшся! Нехай твої мрії, починаючи від найменшої до величезної, збуваються. Бабуся тебе любить.

Коли знаєш когось з самого раннього дитинства, коли бачиш усі його падіння і злети, бачиш, як він росте, хочеться, щоб у цієї людини все склалося добре. І правду кажуть, онуків любиш більше, ніж дітей. З Днем народження, дорогий мій онук!

З днем народження, дорогий мій онучок. Нехай солодким буде твоє життя без єдиної жмені солі, нехай безмірним буде океан твого щастя без єдиної краплі розчарувань. Мрій, прагни і підкорюй вершини, люби, завжди слухай своє серце і частіше приходь до бабусі у гості.

Привітати онука від бабусі з днем народження прозою

Дорогий онук, вітаю тебе з днем народження, бажаю добра, тепла, добробуту. Щоб у твоїх очах ніколи не було сліз, а якщо і були, то від щастя. Щоб над твоєю головою було мирне небо, під ногами рідна земля, а у твоєму домі щаслива сім’я. А ще ніколи не забувай рідних та близьких тобі людей, адже вони тебе люблять, і за тебе хвилюються.