Close

Прикольні жартівливі поздоровлення в прозі з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Прикольні привітання з днем народження своїми словами

Підібрали яскравий топ побажань та найкращих привітань з днем народження

З днем народження. Бажаю щасливих сім нот в житті: ДО Дорогих людей і речей, РЕ — Річок любові і океанів надії, МІ — Мимимишных моментів і веселощів, ФА — Факторів успіху і везіння, СОЛЬ — Сольних проектів успіху і слави, ЛЯ — Лямуров і романтики, СІ — Сильного вітру добрих змін і опадів радості і ДО — Достатньої кількості бабла і можливостей для розкоші.

Вітаю з днем народження і хочу побажати, щоб усе геніальне було простим, щоб все, що відбувається було повно крутих моментів і зоряних миттєвостей слави. Бажаю, щоб завжди була можливість смітити грошима, радувати пузо делікатесами, а серце чудесами.

До ранку нехай не спитися сьогодні, будемо веселі пісні годинами у караоке співати. А сусіди як рідні, будуть нам сьогодні підспівувати і по батареях стукати як по барабанах. Але не буде нам ніхто заважати щасливими і радісними бути. Ми бажаємо такого ж радісного щастя кожен день.  Хай буде все, чого ви хочете самі. Чого душа бажає, напевно гроші щоб водилися. Щоб енергія вирувала ключем і вистачало часу на онуків, щоб була можливість і з друзями по сто грамів. Щоб голова з ранку не хворіла. Щоб були сили на улюблену справу. Нехай сьогодні день народження буде наповнене радістю, веселощами і безтурботним щастям!

У цей чудовий день, в колі близьких та друзів ми вітаємо нашого дорого іменинника з днем народження. Від щірого  серця я хочу побажати тобі залишатися таким же добрим, терплячим і чуйним, будь успішним та ніколи не відмовляйся від своїх планів і задумів. Обов’язково пам’ятай про те, що усі твої мрії можуть здійснитися в тому випадку, якщо ти будеш наполегливо працювати і рухатися вперед. Нехай у тебе завжди буде можливість проводити свій час так, як ти цього хочеш. Нехай навіть серед будніх і сірих днів у тебе завжди буде привід для того, щоб посміхатися і ніколи не сумувати. Залишайся таким же оптимістом, ніколи не оглядайся назад і не шкодуй про  рішення, які ти прийняв. Нехай в очах завжди сяє  молодий вогник, ніколи не думай про цифри, адже набагато важливіше ті відчуття, які у тебе всередині.

З Днем народження! Нехай сьогодні тебе оточують, тільки «медоффф» і «любоффф»! Всі твої друзі називають тебе «няшкой» і дивом! Апетитних тобі голубців і холодців! Найсмачнішого морозива і звичайно ж, самий шикарний шматочок іменинного торта! Будеш дути на свічки, не забудь загадати бажання і воно неодмінно збудеться!!! Ми обожнюємо тебе! Всього тобі славного і шикарного!!

Прикольно привітати з днем народження, картинка

Прикольні жартівливі поздоровлення в прозі з днем народження іменинників