Close

Прикольні смс привітання своїми словами з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Є особливий день у році, коли пора веселитися від душі, коли пора загадувати найпотаємніші бажання і грітися в променях уваги і обожнювання самих близьких людей! Я вітаю тебе з днем народження і хочу щиро і серйозно побажати тобі завжди бути щасливим людиною на всій нашій планеті!

З днем народження! Бажаю тусовок до ранку, яскравих емоцій, жарких ночей! Хай в житті тебе ні чого не парить. Нехай у тебе все буде, а тобі за це нічого не буде!

Бажаю, щоб День народження був не один раз в році, щоб кожен раз ти отримував подарунки і щоб завжди пам’ятав, як зустрів своє свято!

Вітаю! Бажаю тобі, щоб у тебе кожен день боліло в іншому місці, оскільки, як стверджують досвідчені лікарі, даний здоров’я — це коли кожен день болить вже не там…

Нехай доля подарує тобі величезний букет цветик-семицветик, пелюстки яких зможуть виконати будь-яке твоє бажання, і ніякі колючки не зможуть тебе поранити!

Прикольні смс привітання своїми словами з днем народження іменинників

З днем появи на світ прекрасної людини — тебе! Нехай свято буде неповторно радісним, дивно надихаючим і щедрим на сюрпризи!

Згадай дитинство! І в свій день народження повір у казку, і тоді всі твої добрі мрії обов’язково збудуться, а погані думки назавжди зникнуть.

Персональний прогноз погоди на сьогодні. На тебе обрушиться шквал поцілунків, налетить ураган приємних звісток, дощем проллється кілька літрів шампанського, зійде лавина подарунків. Спонсор прогнозу — твої найкращі друзі! Вітаємо!

Вітаю з днем народження і побажати хочу, щоб удача і щастя прилипали до тебе, як мухи на варення, щоб тобі завжди вдавалося залишатися людиною відмінної форми, високого статусу, веселого настрою з елементами унікального таланту і особливої будови.

Бажаю мільйон монет, півцарства і єдинорога на додачу! І щоб прийшло бажане безоплатно, без виконання доручень хитромудрого царя, а просто по праву вимоги.

В цей день хай життя подарує тобі свої найяскравіші фарби, враження і незабутні моменти! Бажаємо миру, світла, сонця!

Ну, як немовля, ти вже прокинувся, відкрив очі, ручками помахав? Молодець, значить можна починати новий день, а він у тебе сьогодні радісно-особливий – З Днем Народження! Приємною і довгого життя!

Готуйся! Цієї ночі ми прийдемо, щоб лишитися з тобою назавжди! Ми будемо всюди переслідувати тебе, від нас ніде не сховаєшся. Ми — удача, великі гроші, любов і слава. Жди, ми вже в дорозі. З днем народження!