Close

Прикольні смішні поздоровлення в прозі з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Нехай буде життя малиною, і довгій, довгій, довгій…красивою обалденной, потаємною мрією! Дорогий немов скарб і солодкої немов шоколад) З днем Народження!

Я вітати тебе бажаю! Нехай ніколи не проходять повз гори грошей та інтиму. Бажаю: солодко спати і багато є; дачу у моря і море удачі; ловити хвилю; бути на коні.

З днем народження!

Вітаю з днем старіння, ну тобто з днем народження. І нехай з роками не з тебе сиплеться пісок, хай ноги постійно рвуться в танок, а попа шукає пригод. Удачі і бабла, романтИка та інтиму, щастя та усмішки до вух.

Хочу тобі сказати в твій день народження, що ти великий молодець. Пам’ятаєш, коли ти народився, ти був маленький, лисий, не вмів говорити і ходити. А тепер ти великий, красивий, вільно верзеш на будь-яку тему і навчився не тільки ходити, а навіть бігати. Бажаю, щоб будь-яка справа у житті тобі вдавалося так само легко!

З Днюхой тебе!! Тільки в паспорт не дивись! Ну, їх… року ці! Ти – народився (лась)! Ось вже то щастя привалило нам всім і впало на наші голови! Успіхів тобі у всьому, чудо ти наша ненаглядна! Ванільно – шоколадною любові тобі, але не особливо зловживай солоденьким, а то діатез почнеться! Грошей, щоб «кури не клювали»! Здоров’я міцного, щоб усі хвороби, навіть ближче, ніж на кілометр – не підходили!! Друзів, ну як же без них, але таких вибирай, щоб любили і на руках носили! Вообщем, удачі тобі у всьому!! Живи!

Прикольні смішні поздоровлення в прозі з днем народження іменинників

Вітаю з днем варення, бажаю веселих приколів і несказанного везіння, щастя розміром з бегемота, щоб не турбувала тебе ні одна турбота. Нехай буде радісним і успішним кожен день, бажаю бути шляхетною людиною, як благородний олень)

Бажаю в твій день народження побільше таких проблем: як витратити мільйон, на якому морі грітися взимку, який кабріолет вибрати — червоний або білий. Адже без труднощів так нецікаво жити. Вітаю!

Вітаю з днем народження і бажаю мрій з єдинорогами та поні, з великим баблом успішних справ, здоров’я, мов у бика і щастя, як у дійної корови молока. Бажаю завжди залишатися молотком, який без особливої праці зможе забити будь цвях.

З Днем народження! Бажаю всього самого-самого найкращого в житті, про що тільки можна мріяти Але мрії мріями, а я знаю точно, що ти вмієш не тільки мріяти, але і ставити цілі та діяти, тому твої мрії просто зобов’язані реалізуватися саме в цей рік твого життя!