Close

Прикольні поздоровлення тітці з днем народження у прозі

Прикольні поздоровлення для тітки – незабутній подарунок від наших авторів. Портал Vitannya.com – зібрав веселі і смішні побажання улюбленої тітки в її день народження.

Тітонька моя, думається мені, що є в тобі щось чаклунське! Чаруешь чоловіків лише одним ти поглядом, а як «люблять» тебе жінки, що не можуть перестати обговорювати тебе і вигадувати про тебе легенди. А як ти встигаєш все по дому зробити? Прийдеш до тебе додому, а тут чистота і затишок, ні гори посуду, обід завжди на столі. Щось у тобі є! Признавайся, де ти ховаєш мітлу або магічний куля? Твоя молодість не згасає, і ти виглядаєш як моя ровесниця, це все якесь зілля для вічної молодості! Загалом, до чого це я? Таку розумницю потрібно ще пошукати, тому і приходять думки, що ти – особлива! Бажаю не втратити свій дар, щоб твої чари були настільки ж сильні через роки, як і зараз! Будь настільки ж чарівна назавжди!

Пустотлива моя, кохана і неповторна тітка! Хочу побажати тобі в цей світлий день бути з життя кішечкою! Щоб грація завжди була твоєю супутницею, щоб хода твоя була жіночна, щоб всі хотіли тебе погладити, за те, що ти гарна, та й щоб відпочивала ти, коли тобі цього захочеться (як це робить киця)! Дев’ять життів є у кішки, так нехай і у тебе буде стільки ж, в тому сенсі, що ти будеш дуже везучою у всьому, і всі невдачі пройдуть тебе стороною! Випускай свої кігтики, коли хтось не догодить тобі і мурлыкай, коли любиш. Життя домашньої киці – життя без турбот. Мені дуже хочеться, щоб ти також насолоджувалася життям, і твоя котяча нега не залишала ні на секунду, і ти завжди відчувала себе справжньою жінкою.

Зараз прозвучить тост від племінниці – егоїстки для улюбленої тітки! Ти завжди була поряд зі мною, і я дуже бажаю, щоб ти ніколи не старіла душею, і залишалася моєю подружкою, а тебе і зараз беруть за неї! Хочу ходити з тобою на дискотеки, хочу танцювати до упаду на танцполі разом з тобою, хочу носити однаковий одяг, яскраві сукні і короткі спідниці, але лише разом з тобою! Зривати голос в караоке, худнути разом і обговорювати хлопців. Ревіти під мелодраму, ходити за покупками – все це хочу я, але немає сумніву, що і ти теж не відмовишся від усього цього! Я вірю, що якщо людина не старіє душею, то він і зовні молодий і красивий! Тому люба моя, будь моєю подругою життя, і разом ми звернемо гори!

З днем народження, мила моя тітка. Бажаю тобі краси і наснаги, удачі та щастя, успіху і достатку, чудес і посмішок. Тітонька, нехай все тобі легко дається, нехай нічого від тебе не йде, нехай життя буде доброю низкою прекрасних подій.

Улюблена тітка, вітаю з днем народження! Бажаю тобі щастя без приводу і без меж, любові, уваги, тепла і турботи! Нехай весь навколишній світ сповнений благополуччя, достатку і доброзичливості.

Поздоровлення тітці з днем народження у прозі