Close

Прикольні короткі своїми словами привітання з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Як добре, коли у друга день народження! Коли можна зібратися і гульнути. Як добре, коли ось так з приводу, можна когось за вуха не відтягнути!

Бажаю, щоб сонце кожен день світило в твоє віконце. Бажаю помаранчевого настрою, винахідливості в складних життєвих ситуаціях.

Нехай на райських островах життя будуть куточки щастя, любові і дружби, на зорі для тебе співають птахи радості і віє вітер добрих перемін!

Побажаю тобі в День народження всього і побільше: гору діамантів, вируючу річку кохання, нескінченне море насолоди, неосяжну долину щастя, ну, а дітей, щоб довелося будувати свій дитячий садок.

З днем народження! Твій свято для нас став справжнім музичним шлягером! Він з тієї серії, коли мелодику співзвуч хочеться слухати знову і знову. Бажаю, щоб музика у твоїй душі ніколи не замовкала, а джазовий оркестр близьких людей кожен раз виводив неповторні мелодії життя, які ти з насолодою будеш слухати!

Прикольні короткі своїми словами привітання з днем народження для іменинників

Іменинник! Не зустрічай у своєму житті перешкоди, а навіть якщо зустрінеш, сміливо їх переборюй! Знай, що з тобою поруч близькі, улюблені і рідні люди, які завжди тебе підтримають!

З Днем народження! Бажаю сьогодні класно відзначити і почути тисячу привітань, на наступному тижні продовжувати приймати подарунки, вже в цьому місяці — почати втілювати все, чого тобі нажелали, щоб через рік я в розгубленості сказав: «Все в тебе є, але любові, здоров’я і щастя хіба буває багато? Їх і бажаю!»

Нехай все твоє життя буде яскравим святом! Мрій, посміхайся, насолоджуйся кожною миттю!

Хочу побажати в твій день народження, щоб ти був простий, як вітер, невичерпний, як море, і як земля, насичений пам’яттю. Будь легкий на підйом, як вітрило корабля, веселим ти, як пісні хвиль, що співають на просторі. І нехай живе в тобі завжди весь трепет життя всіх часів і рас!

Тебе я вітаю з твоїм днем, бажаю тобі бути завжди такою квітучою. Здоровим будь, красивою і пахучою. І щоб кожен новий день був щасливішим, ніж попередній.

Нехай кожен день приносить довгоочікувані радості, а сонце завжди зігріває теплом твою родину! З днем народження!

Нехай кожен день приносить довгоочікувані радості. Нехай тільки сонце і тепло будуть завжди в твоїй родині! З днем народження!

Бажаю, щоб твоє життя була брудною і темною… Щоб грошей як грязі, а від щастя в очах потемніло! З Днем народження!