Close

Прикольні гумористичні своїми словами привітання з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Руки ширше відкривай, приймай вітання! Бажаю позитиву кожну годину, на роботу приїжджати через раз. Щоб щастя і сміху кишені до дна, голова ніколи не хворіла, і поїздка на дачу з ранку лише дуже рідкісною була. Любові, без неї нікуди, і щоб гармонія в твоєму будинку залишилася назавжди.

З святом народження! Нехай твої бажання будуть неймовірно величезними, а можливості перевершують їх за величиною у багато разів!

Поважаємо за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі! Вітаємо з найкращим святом у році, бажаємо здоров’я і всього самого чудового!

Вітаю з днем народження і хочу побажати мати стійкість і витримку коньяку, солодкий смак і аромат розкоші життя, бажаю диким звіром боротися за свої ідеї та бажання, птахом щастя парити над світом любові і блаженства.

Бажаю встигнути, тобі побачити і випробувати всі принади життя, насолоджуватися її красою, і частіше дуріти, згадуючи дитинство, щоб душа ніколи не стала старою, а всупереч своєму досвіду залишалася молодий і грайливою, як кошеня. Нехай життя підносить тобі ласі шматочки, які можна смакувати нескінченно довго.

Прикольні гумористичні своїми словами привітання з днем народження для іменинників

З Днем народження! Бажаю сьогодні класно відзначити і почути тисячу привітань, наступного тижня — ще приймати подарунки, в цьому місяці — почати втілювати все, чого тобі нажелали, щоб через рік я в розгубленості сказав: все у тебе є, але любові, здоров’я і щастя хіба буває багато? Їх і бажаю!

Бажаю сьогодні, в будні і свята ніколи не знати біди. Щиро бажаю, щоб Ваші очі сльозилися тільки від ейфорії та щастя. Нехай народжуються дітки і довго живуть батьки. З днем народження!

Бажаю здоров’я і гарного настрою, всіх благ і задоволень життя, злагоди і домашнього затишку, любові і людського щастя!

Вітаю з днем народження і хочу побажати метеликів в твоєму животі, наполеонівських планів в твоїй голові, вірною удачі в твоїх руках, правди в твоїх ногах і шила в твоїй попі, яке забезпечить успіх роботи і веселі пригоди життя.

З Днюшкой тебе, чудо ти наш!!! Немає тебе краще в світі і красивіше!!! Всього тобі!!! Здоров’я міцного, спортсменского! Кохання – шикарною, кольоровий і з «камасутрою»! Роботи – без проблем і труднощів! Ну й «нарубати капустки» побільше, щоб твоя сім’я жила в повному шоколаді»! Квітни, світи і пахни!