Close

Красиві короткі привітання з днем народження своїми словами

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Лише для тебе сьогодні розпускаються всі квіти, посміхається сонце, розливають свої дзвінкі трелі птахи та падають зірки. У твій День народження виконуються всі бажання – мрій сміливіше!

Бажаю всього самого яскравого і неповторного. І нехай те, що задумано, обов’язково у твоєму житті виповниться!

Нехай день народження дарує стільки радості, що її вистачить на цілий рік! Викинь з голови усі проблеми і порожні хвилювання. Живи так, щоб таргани в чужих головах задихнулися від напору твоєї фантазії і сміливих планів!

З глибоким почуттям поваги бажаю великого людського щастя, успіхів у житті, добрих і вірних друзів та щирого кохання.

Ми робимо непросту роботу, з якої легко забути про все інше. Тому я хочу побажати, щоб ви ніколи не забували про важливих людей і свої захоплення!

Прийми вітання і побажання у  цей чудовий день! Бажаю, що б твоя життєва дорога стала легкою і гладкою – без смутку, печалі, підлості і негараздів. Нехай тобі завжди світить сонце, а кожен новий день приносить тільки посмішки, позитив, сміх та любов!

З днем народження! Хочу побажати тобі виконання бажань, щастя, любові та здоров’я.

У день народження бажаю легкості почуттів, душевної бадьорості, ясності думок і яскравих позитивних відчуттів. Нехай життєва енергія допоможе досягти найнеймовірніших задумів.

Вітаю з днем народження і побажаю від душі великого щастя і везіння, великої любові і радості, незламного успіху та добра.

Вітальна листівка з днем народження

З Днем Народження – гарні короткі побажання своїми словами

Вітаю з днем народження і побажати хочу доброго щастя і світлої надії, щирої радості і бадьорості душі, відмінного здоров’я та чудового настрою.

Посміхайся кожному новому дню так щиро, як вмієш тільки ти! Нехай в твою адресу  завжди лунають тільки компліменти та слова, вимовлені з повагою! Відповідай власним мріям і не живи по чужим планам!

Вітаю тебе з днем народження і бажаю всього самого найкращого в житті! Любов нехай живе, удача супроводжує, близькі – поруч, а недруги хай обходять стороною.

Нехай кожен твій новий день народження додає тобі оптимізму, бадьорості, здоров’я та добробуту! З днем народження!

Бажаю тримати ніс за вітром, а хвіст пістолетом! Необмежених можливостей, виконання найзаповітнішої мрії та підкорення будь-яких вершин!Вітаю з днем народження і бажаю щирих відносин та щасливих усмішок, пам’ятних історій й  казкових чудес.