Close

Коротка проза на день народження

Короткі і яскраві привітання з днем народження. На сайті Vitannya.com ти знайдеш кращі короткі привітання на день народження. Обери своє.

Короткі побажання з Днем Народження: загальні, в прозі, у віршах, в смс, своїми словами, з гумором, зворушливі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

З Днем Народження!!! Вашої бадьорості можна позаздрити, вашої активності теж, тому дуже хочеться побажати міцного здоров’я, продовжувати радувати нас. Дивувати вкрай оригінальним поглядом на життя і своєю мудрістю. Живіть довго і також яскраво! Вітаю!

Вітаю з днем народження. Нехай будь-яка смуток і образа тане на очах, нехай виконуються найзаповітніші бажання, нехай розливається океан щастя і чекає любов на берегах.

Нехай тиха і ніжна музика завжди звучить у твоїй душі, а їй акомпанують дзвіночки дитячого сміху і ласкавий голос коханої людини. З іменинами!

Нехай наступний рік стане часом прекрасних помилок, чарівних непорозумінь і апетитних спокус!

Ми хочемо привітати кохану людину з іменинами і бажаємо тобі зберігати свій оптимізм, нехай він буде помічником тобі у всіх починаннях!

Коротка проза на день народження для іменинників

Іменинник! Не зустрічай у своєму житті перешкоди, а навіть якщо зустрінеш, сміливо їх переборюй! Знай, що з тобою поруч близькі, улюблені і рідні люди, які завжди тебе підтримають!

У цей день бажаю тобі щастя, насичених і цікавих років у твоєму житті! Нехай сьогодні в твій день народження погода буде ясною і солнечяной! Бажаю, щоб у цьому році до тебе прийшла велика любов! І нехай життя твоє ніщо не затьмарить! Залишайся такою ж світлою, як чиста джерельна вода!

Бажаю найприємніші хвилини життя розділити з коханою людиною і радіти кожній миті спільного щастя. З Днем народження!

З усіх кінців вітання летять. Лови і моє привітання. Бажаю удачі, бажаю здоров’я. Від серця тебе, з днем народження!

Бажаю щоб щастя тебе не забула, щоб радість в дім стукалася і веселощі тривало! З Днем народження!

Ми з великою радістю вітаємо тебе з ще одним прожитим роком твоїй довгій життя і бажаємо, щоб вона була схожа на добру книгу з красивими картинками.

З днем народження. Бажаю життя — довгої річки, з джерелом натхнення і берегами любові, з гирлом щастя і приплив життєвих сил.

Ти весняним теплом оточуєш все навколо і своєю красою доповнюєш Весну. Будь вільна душею; будь дзвінка, як квітень і як перше сонце чудесна!

Завжди будь таким, яким ти є! Багато тобі добра, розуміння, поваги, турботи, довгоочікуваної любові, веселощів! З днем народження!