Close

Гарні привітання мужчині з днем народження своїми словами

Самі красиві привітання з днем народження для мужчин тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати будь-якого мужчину.

Вітаю з днем народження! Бажаю радісних днів, згоди і розуміння в сім’ї, вірних, надійних друзів, благополуччя, любові, міцно стояти на ногах і впевнено крокувати по життю! Будь стійким і мужнім. Всіх земних благ!

З днем народження. Від душі бажаю витримки і сили волі, міцного здоров’я та підтримки улюблених людей, впевненості в собі і достатку в домі. Бажаю завжди залишатися сміливим і відважним чоловіком, якому все по плечу, якому не страшні ніякі перешкоди, якому завжди дістається все найкраще в житті.

Дорогий мій і незамінний, найкращий у світі чоловік, самий добрий, сильний, щедрий і найулюбленіший! Вітаю з Днем народження і бажаю, щоб кожен твій день починався і закінчувався посмішкою, в серце постійно благоухала радість! Нехай тіло і душа твоя не старіють, а молодіють рік від року на радість усім, хто любить тебе! Бажаю: тілу — бадьорості, душі світу, голові — мудрості, рук — вміння! А всього тобі разом — щастя і любові!

Також у нас є: Нові оригінальні привітання з днем народження для мужчини

Вітаю з Днем Народження свого хорошого друга і цікавого, розумного, неймовірно тонкого, іронічного, небайдужої людини! Нехай оточення радує, цілі досягаються, а жити стає все цікавіше і цікавіше! Щастя тобі, друже!

Мужність — найважливіше якість чоловіки, яке полягає в умінні по-справжньому любити, бути мудрим і міцним духом, умінні бути гідним іншому, і просто людиною з гарячим серцем. Вітаємо з Днем народження, самого мужнього чоловіка на світі! Міцно обіймаємо і даруємо найщиріші та найтепліші побажання удачі, любові, здоров’я, нехай всі плани втілюються в реальність, а праця та наполегливість — приносить хорошу винагороду.

Красиві привітання з днем народження мужчині

Дорогий наш красень чоловік! Приймай найтепліші вітання з Днем Егоїста! Нехай твоє життя буде як злітна смуга! А коли ти досягнеш найвищої точки у всіх справах, лети рівно і спокійно, насолоджуючись кожною хвилиною цього блаженства і відчуття переваги над своїми попередніми невдачами!

Справжньому чоловікові для щастя потрібні 400 коней під капотом, великий рахунок у швейцарському банку, гарна, любляча і мудра жінка, пара вірних друзів та робота, яка приносить задоволення! Так от, нехай усі ці складові чоловічого щастя тебе переслідують все життя! З Днем Народження!

Можливо, що з вигляду ти не здаєшся доброзичливим, але варто заглянути в твої очі.. У них видна вся краса душі, несамовита відвага, неймовірний стиль і безмежну самотність.. Так от від усього серця бажаю тобі шаленого взаємного кохання і справжньої, книжкової дружби, яку так складно зустріти в нашому порочному світі! З Днем Народження!