Close

Душевні привітання сину з днем народження своїми словами у прозі

Зворушливі привітання з днем народження для сина своїми словами тільки на нашому сайті. Найгарніші побажання від рідних не залишать байдужим жодного іменинника.

Мій чудовий син, у твій день народження з усього серця хочу побажати, щоб ти ніколи не збивався з обраного шляху, щоб ніхто не зміг перешкодити твоїм планам, щоб за велінням твоєї долі в житті траплялися тільки добрі й радісні події, щоб мужність твого серця, відвага душі, світлі думки голови, міцний стрижень твоєї вдачі й щирі почуття твоєї натури завжди дозволяли тобі домагатися бажаного і залишатися щасливою людиною.

Вітаю, з Новонародженим! Нехай син росте богатирем, молочко буде солодким, зерно любові міцніє, радість буднів превалює. Любові, радості, доброти, свободи вибору, сміливих ідей, спільних перемог, вірних рішень, гордості, посмішок, щирих почуттів. Сфотографуйте у пам’яті кожен день свого дитинства дитини, будьте щасливі, і збережені Богом!

Світ став більше на одного чистого, світлого чоловічка. Який ще не знає, що його чекає попереду. Нехай будь-які труднощі на його життєвому шляху він долає з мужністю богатиря. А будь-які складні завдання вирішує мов Айнштайн. З народженням спадкоємця! З народженням сина!

Молоді батьки, вітаємо з народженням спадкоємця, продовжувача роду! Хай шлях ваш батьківства буде приємним та легким, сповненим трепетними моментами й душевними спогадами. Малюку ж бажаємо, щоб його життєвий шлях був цікавим і веселим, з найменшою кількістю перешкод і перешкод на шляху.

Він відкрив оченята й подивився на вас, світ змінився в секунду, як все, що було до цього моменту сон. Так виглядає любов, у нього татове підборіддя і мамині очі. Милі молоді батьки, вітаю з самим неймовірним днем, днем народженням синочка! Пливіть на сімейному кораблику по океану здоров’я, а яскраве щастя хай осяє ваш непростий шлях!

Щиросердечні привітання сину з днем народження

Синуля, бажаємо в дорослому житті домогтися всього, стати успішною людиною не тільки у плані професійних досягнень, але і створити сім’ю з найкращою і чудесною дівчиною, на яку вкаже тобі серце.

У нашій квартирі суєта і пожвавлення. Синочка, твій день народження – це поява комети! Вся увага сьогодні призначена тобі. Лети сміливо по життю і нехай воно буде прекрасне, як схід сонця.

Юний помічник, на радість рідним ти ростеш. Сьогодні ти – центр вселенської уваги. Ти – іменинник! Синочку, обирай собі друзів вірних і надійних. Нехай життя розкриє твої таланти. Іди по світу з щирою посмішкою.

З днем народження, мій найулюбленіший синочок. Ти вже такий дорослий, але для мене ти завжди залишишся моїм маленьким сонечком. Я бажаю тобі всіх благ світу, море любові й щастя. Будь ласка, будь щасливий і здоровий, я так цього хочу!