Close

Зворушливі поздоровлення своїми словами з ювілеєм

Зворушливі до сліз привітання з ювілеєм на порталі Vitannya.com. Ми підготували для вас тільки найкращі святкові слова для іменинника в його ювілей. Заходьте до нас!

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Нашому дорогому ювіляру побажаємо сьогодні весело відзначити свято, спіймати удачу за хвіст, витягнути в житті щасливий квиток, знайти гармонію, загартовувати своє здоров’я і вірити в диво! З ювілеєм!

Ювілей – це зовсім не привід щось підсумовувати. Це скоріше грандіозний початок нової життєвої сторінки великого багатотомного роману. Сподіваюся, творець приготував головному героєві щасливу долю, а стрімкий поворот подій у кращу сторону чекає тебе вже на

Вітаю з ювілеєм, бажаю успіхів у творчих, кар’єрних, особистих справах. Хай сонце освітлює твою життя іскристими променями, а кожен будній день стане схожий на певний колір веселки. Спасибі за те, що необхідні хвилинки надаєш надійну підтримку, і прикриваєш мене своїм чоловічим плечем, під яким я відчуваю себе в безпеці. Залишайся завжди таким сміливим, відважним, рішучих, доблесним лицарем у моїй долі. Нехай зірка, під якою ти народився, світить на будь-яких дорогах з стежками, за яким ти ступаєш. Бажаю, щоб друзі були надійними і відданими, допомагали тобі в найнеобхідніших життєвих ситуаціях. Будь завжди на висоті, насолоджуйся життям, нехай вона посміхається тобі цілодобово. З днем народження, посмішок більше, а сльози хай тільки від щастя, благополуччя у всьому і всюди.

Ось і настав ваш ювілей – такий урочистий і довгоочікувана подія, але трохи сумний, оскільки всі ми в цьому віці починаємо трохи інакше ставитися до днів народжень, адже рік від року вони забирають нашу красу і молодість, додаючи нам лише сивину на скронях. Але наша сьогоднішня ювілярка в цьому сенсі виняток – варто лише поглянути на неї і відразу стає ясно, що вона помилилася у підрахунках як мінімум на один десяток!

Вона молода, красива як в юності і її очі як і раніше блищать яскравим завзятим життєвим вогником. І я хочу побажати їй залишатися такою ж молодою і через десять, і через 20 років, дивуючи всіх своїм оптимізмом і бажанням жити і молодіти!

Адже людині не стільки років, скільки написано у нього в паспорті, а стільки, на скільки вона себе відчуває!

Нехай сьогоднішній ювілей принесе тобі радість від зустрічі з друзями, від теплих слів, сказаних щиро і від душі, від подарунків та квітів! Нехай він обіцяє зміни на краще, удачу і благополуччя! Нехай посмішки не сходить з вуст, а серце випромінює любов і тепло! З ювілеєм!

Зворушливі поздоровлення своїми словами з ювілеєм для іменинників