Close

Жартівливі привітання з днем народження у прозі

Шукаєш привітання з днем народження з гумором? Тоді ви за адресою. На сайті Vitannya.com велика колекція жартівливих і забавних побажань до дня народження. Твій іменинник оцінить!

Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань з Днем Народження з гумором в прозі, веселі, жартівливі, смішні

Вітати на своїх словах набагато складніше, адже це не тільки здатність говорити, але і сміливість висловлювати свої справжні почуття і емоції, а на це здатний далеко не кожен.

Вітаю з днем народження! Бажаю тобі самого теплого моря кожним влітку, богатирського здоров’я, щедрого начальника, відданих друзів, взаємного кохання і не знати про похмілля. А головне, щоб рідні люди завжди були поруч з тобою, роблячи кожен день щасливим!

З Днюхой! З Днем варення! Радості тобі величезної і нескінченною. Тільки цур не захоплюватися! Подарунків – розкішних і дорогих! Бажаю досягти всього того, чого хотілося б тобі! Хай навколо тебе ростуть квіти і завжди оточують добрі обличчя! Ти заслуговуєш цього сповна! Давай, дочко, удачі тобі!!!

Ми сьогодні прийшли до тебе додому, щоб привітати з Днем народження. Вручивши подарунок і посмикавши за вуха, ми смішимо за стіл, щоб швидше випити за твоє здоров’я і побажати тобі щастя. Бажаємо тобі бути справжнім скелелазом, для якого завдання, висотою в Еверест, здасться легкою прогулянкою.

Сьогодні будемо витати в хмарах: І нехай не тільки сьогодні, а й завжди небо над тобою буде безхмарним і ясним! Зі святом тебе!

Жартівливі привітання з днем народження у прозі для іменинників

Вітаю з Днем Народження! Життя проходить дуже швидко, на жаль, але з цим не впоратися. Тому бери від неї по максимуму, щоб ні про що не шкодувати, щоб бути щасливим, задоволеним і багатим! Нехай накопичиться багато приємних спогадів, щоб було про що розповісти дітям : ) Посміхайся і заряджай нас своїм позитивом! З Народженням!

З Днем народження тебе! Поспішай жити на «повну котушку»! Удача – нехай стане подругою і, супроводжуючи, смішить тебе!! Фортуна, тітка надійна, завжди направить вперед, і неодмінно пощастить! Здоров’я, чудовий товариш, але не забувай загартовувати його і в зал водити іноді, а то підведе! Любов, що може бути прекрасніше, і цей твій ангел, буде надихати і оберігати тебе завжди! Дихай на повні груди і живи легко, красиво і з гумором!

З днем народження, з новою датою, щоб життя було багатим, щоб гроші не скінчились, і всі двері відкривалися. Щоб навколо все поважали і, звичайно, обожнювали, щоб гості запрошували. Нехай все йде на «ура» і сьогодні, і завжди.

Бажаю тобі, щоб все складності в твоєму житті полягали в тому, щоб вибрати: яка з 10-ти машин підходить для поїздки сьогодні в магазин, на якому острові провести відпустку, що одягнути і який ресторан для обіду вибрати. А всі інші тривоги хай відступають, залишаючи місце для щасливих і радісних моментів у житті.