Close

Привітання з ювілеєм начальника своїми словами

Зворушливі та душевні поздоровлення з ювілеєм для начальника тільки у нас на сайті Vitannya.com. Гарні вірші і проза запамятовується від наших авторів не залишить байдужим нікого.

Шановному начальнику в ювілей хочемо побажати щастя, удачі, оптимізму, поваги. Миру, процвітання, великих угод, довготривалих партнерських відносин. Любові, доброти, турботи — будинку, нових вражень, великих досягнень у захопленнях. Ми вас дуже цінуємо!

У Вас великий досвід на керівній посаді, і тому Ви завжди так коректно ставитеся до своїх підлеглих, вмієте уважно вислухати і завжди дати мудру пораду. Всі ми Вас дуже поважаємо за це, і вважаємо Вас самим кращим начальником. Сьогодні у Вас день народження. Дозвольте від імені усього колективу привітати Вас з таким чудовим подією. Бажаємо міцного здоров’я, витримки і терпіння. Хай Вам щастить у всьому і завжди, нехай удача завжди Вас супроводжує. Щастя, радості та гарного настрою Вам.

Шеф, хочу висловити Вам свою вдячність і сказати, що гаряче поважаю Вас за силу волі, величезну витримку, високий інтелект та інтуїцію. Будьте здорові і примножуйте все те, чого змогли добитися наполегливою працею!

У народі вважають, що людині повинно два рази повезти в житті. Перший з дружиною, а другий з керівником. Так от, нашому колективу неймовірно пощастило, що нашим керівником є саме Ви, такий чуйний, уважний і відповідальний. З днем народження вас дорогий начальник.

Дорогий наш начальник, наш вельмишановний чоловік! Прийміть сьогодні від нас всі найтепліші слова. Всі самі приємні і теплі вітання. Ми хочемо, щоб ваш день народження запам’ятався вам надовго. Ми вас любимо і поважаємо. Будьте безмірно щасливі наш начальник! Нехай у вас все буде добре

Привітання з ювілеєм начальника своїми словами

Шановний наш начальник, наш командир і батько! З ювілеєм Вас! Ви не тільки відмінно розбираєтеся в своїй роботі, Ви відмінно керуєте колективом. Немає жодного співробітника, чийого імені Ви б не знали. Завжди дасте добру пораду, по-батьківськи пожурите. Спасибі Вам! Будьте щасливі, розуміння Вам і благополуччя!

Вітаємо з Ювілеєм і бажаємо вам здоров’я, енергії, оптимізму, гарного настрою, удачі. Продовжуйте так само успішно керувати і вести наш «корабель» до наміченої цілі, вміло обходячи всі бурі і підводні камені. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінений, колеги поважають, а робота приносить задоволення.

З іменинами вітаєм кращого начальника і красивого чоловіка! Нехай у вашому житті ніколи не буде гіркого розчарування, зради чи образи. Будьте сильні, як лев; прозорливі, як орел і мудрими, як змія. Хай завжди і у всьому вам щастить. Нехай ви ніколи не програєте.