Close

Привітання внучці від дідуся з днем народження своїми словами

Щиросердечні вітання своїми словами з днем народження для внучки тільки у нас на сайті Vitannya.com. Гарні тексти і запамятовується проза від наших авторів не залишить байдужою.

Мила моя внучка! Я бажаю тобі бути працьовитою. Тільки працею можна досягти всіх бажаних висот! Нехай у всіх починаннях тебе супроводжує успіх! Рідна! Будь завжди щасливою і як можна більше усміхайся! З днем народження! Твій улюблений дідусь!

В день народження твого, золота моя онучка, дід бажає тобі бути красивою трояндою в саду, по – весняному юної, по – літньому сміливою, по – осінньому золотий і багатою, по – зимовому здоровою і щедрою! Даруй всім свої посмішки, свою любов, виконай всі свої заповітні мрії! В день твого народження повір у любов і знайди віру!

Онучка, мила, з днем народження тебе. Бажаю тобі, доброї і прекрасної казки життя, відмінного настрою і великого щастя, великої удачі і щирої любові, світлих моментів і пам’ятних історій.

У цей прекрасний день вітаю тебе, онучка, з днем народження! Хай сонце сяє яскравіше, небо вражає своєю чистотою, а в очах твоїх відображається щастя! Тоді жити стане легше і простіше! Нехай все, що ти задумала, збудеться! Не зупиняйся ні перед якими труднощами! Твій дідусь!

У твоєму вікні сьогодні світить сонце. Це я попросив його супроводжувати тебе весь день, весь рік і все життя! З Днем народження, онучка. Будь розумницею, слухай тільки слушні поради, їж тільки корисну їжу – і все в твоєму житті буде чудово. Не забувай свого улюбленого дідуся!

Привітання внучці від дідуся з днем народження

З днем народження вітаю тебе, моя дорога онучка! Хочеться сказати багато теплих слів для тебе, але найголовніше в житті – це любов! Люби життя, люби весь світ, люби людей! І тоді все і завжди у тебе буде виходити! Будь в цьому впевнена! Тоді всі перешкоди будуть розступатися перед тобою!

Побажати хочу, моя внучечка, тобі, щоб ти більше посміхалася і перестала боятися людей, не довіряти їм! Будь такою ж красивою і доброю, милою і відважної, розумної і сильною дівчинкою, якою ти є зараз, але ніколи не здавайся! Твоя бабуся бажає тобі в день народження тільки одного – любові взаємної, великий і на все життя!

Дорога онучка, вітаю тебе з радісною подією — Днем народження, самим хорошим зі свят! Нехай сьогоднішній день подарує тобі прекрасний настрій і виконання самих прекрасних мрій, нехай все в твоєму житті буде, як ти захочеш. Хороших тобі друзів, доброї і щедрої долі, прекрасних подій і великих успіхів у всіх справах!

Сьогодні, онучка моя, прекрасний день – день твого народження! Хай щастям сяють твої очі, радісна усмішка осяє твоє обличчя! Будь щаслива, люба! І тоді всі, хто тебе оточує і любить, будуть щасливі разом з тобою! Кохай і будь коханою, і дідусеві твоєму буде спокійно за тебе!