Close

Привітання подрузі з днем народження смс у прозі

Оригінальні поздоровлення в прозі з днем народження для подруги тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю зі святом.

Моя мила подружка, з днем народження тебе. Бажаю бути невимовно щасливою, міцно коханої, до запаморочення бажаною і процвітаючої у всіх справах.

Подруга, з днем народження тебе. Бажаю миру і добра, безмежного щастя і успіху, світлої надії і радості душі.

Мила подружка, з днем народження! Будь розумна, красива, весела і енергійна. Щастя, добра, любові, всього самого чудового, про що тільки можна мріяти!

З днем народження, подружка моя мила. Бажаю бути прекрасною метеликом, легко яка пурхає по яскравим квітам життя і збирає солодкий нектар щастя.

Така красуня, як ти, гідна красивих речей, гарних подарунків, красивих вчинків і красивих рішень. Вдалого дня народження!

Смс привітання подрузі з днем народження

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!

До коханої подруженьке підкрався день народження і розбудив її смс-поздоровленням. Хочемо, щоб запас твоїх бажань і мрії не кінчались, а виконувати будемо разом!

Ти схожа на ніжна квітка, всі чоловіки обертаються тобі у слід. Я хочу побажати, щоб жоден з них ніколи не розбив нашу дружбу.

Дорогий мій чоловічок, з Днем Народження! Ти – саме ніжне і чарівне створіння. Бажаю величезної тобі радості, достатку і зустріти свого принца. Дякую за дружбу!

Бажаю, щоб новий рік твого життя був теплим, мирним. Здоров’я тобі і світу, дзвінкої тиші! Нехай тільки радість тебе оточує, в усьому супроводжує удача! Бажаю тепла від сердець оточуючих людей. І щоб в душі твоїй завжди було світло!Будь щаслива!

Сьогодні розцвів ще одна квітка в букеті Вашого життя. Ми прийшли, щоб помилуватися ним і побажати ще багато-багато квітів. Дивіться на події в житті, як на троянди і фіалки. Вони в’януть? Їх потрібно полити – добротою. А може бути, їх треба пересадити, оновивши погляд. І тоді Ваше життя буде пахнути!

Подруга! У день народження бажаю тобі розтягнутих задоволень, швидких автомобілів, яскравих вражень та незалежних думок!

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!

Ти знаєш мене, як ніхто в цілому світі. Якщо щось сталося – відразу помітиш. Завжди розсмішити і втішити вмієш. І для мене нічого не шкодуєш. Завжди знайдеться, про що поговорити. Про дружбу таке можна тільки мріяти!