Close

Привітання літньому мужчині з днем народження у прозі

Класні привітання з днем народження для мужчин тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Я вітаю Вас з днем народження. Нехай вік не дозволяє старіти Вашої душі, нехай серце все ще будує великі плани і, безсумнівно, вірить в удачу. Бажаю, щоб близькі пишалися всім, чого Ви зуміли досягти, бажаю, щоб Ви не відступали від своїх ідей і прагнень.

Вітаю чудового чоловіка з днем народження і побажати хочу, щоб сили з віком не зникали, щоб оптимізм не залишав душі, щоб серце безустанно билося і міцно любив рідних, щоб добрий свято перетворювалася радісна зустріч, щоб прожиті роки стали справжньою гордістю, а майбутнє майбутнє було наповнене щастям і миром.

День народження – особливе свято, в нього друзі та близькі можуть від душі похвалити винуватця торжества, висловити йому, не соромлячись, багато-багато добрих побажань і взагалі цілий день, кожну хвилинку оточувати його турботою і увагою! Зараз я бажаю, щоб Доля і Удача була твоїми вірними друзями, щоб кожен день твого довгого життя приносив тільки радість, а заповітні бажання не залежувалися довго в уяві і яскраво втілювалися в реальності!

Також у нас є: Класні смс привітання з днем народження мужчині

У ваш День народження хотілося б побажати вам тільки однієї речі – щоб ваш ангел-охоронець ніколи не залишав вас і завжди підказує правильні рішення проблем. Але мабуть я спізнився зі своїм бажанням, адже ваш ангел-хоронитель не спостерігає за вами звідкись з неба, а в плотському образі йде поруч з вами по життю. Так нехай же він від вас ніколи не полетить!

Від усієї душі Вас з днем народження вітаємо, багато міцного здоров’я Вам бажаємо, хай щастя завжди з Вами живе, хай удачу кожен новий крок несе, хай сонце Вас з небес зігріває, і серце смутку не знає. Нехай Ваші мрії збуваються, Ви приємний літній чоловік і Ваш шлях нехай триває, вчіть нас сіяти навколо добро і нехай все буде добре!

Привітання літньому мужчині з днем народження

Сьогодні – чудовий свято, день народження. Хочу від усієї душі привітати вас і побажати вам мужності, щоб впоратися з будь-якою ситуацією; удачі – щоб все виходило легко, просто і з першого разу; гарного настрою – адже від нього залежать наші успіхи; міцного здоров’я – це найголовніше в житті!

Чоловік мовляв грубий і сильний, тому не потребує ніжних словах привітання та інших сюсюканьях, але я так не вважаю і хочу тобі сказати, що я вдячна долі за те, що звела мене з тобою. Так, ти сильний і сміливий, в тобі є все чоловічі якості, але, якщо що ти можеш підтримати. Я бажаю, щоб ти досяг своєї мети у житті, став воістину людиною важливим і потрібним, бажано начальником, тебе любили всі підлеглі.