Close

Прикольні короткі привітання мамі з днем народження у прозі

Прикольні слова привітання з днем народження для мами – незабутній подарунок від наших авторів для ваших іменинниць. Портал Vitannya.com – зібрав тільки найкращі привітання.

Мамо, у твій день народження, бажаю теплоти, любові, турботи, радості, ніжності і багато уваги! Будь самою щасливою на довгі роки!

Нехай кожен день для тебе починається з однієї простої, але дуже важливої деталі — з посмішки! А ми, в свою чергу, будемо намагатися кожен день бути для неї приводом!

З днем народження, мамо! Ти у мене сама-сама на світі! Хочу щоб ти завжди посміхалася і дарувала мені своє тепло.

Матуся, мамуля, з днем народження, красотуля. Будь щасливою, доброю, ніжною, найулюбленішою і найкрасивішою, турботливою, ніжною, чудовою і успішною.

З Днем народження, мамо! Будь безмірно і щаслива! Пам’ятай, що ти завжди можеш розраховувати на мою підтримку! Мої думки завжди з тобою, навіть якщо я далеко.

Привітання з днем народження мамі у прозі

Мама, з Днем народження! Бажаємо тобі зав’язувати зі статусом дружини і мами, а переходити на новий – БАБУСІ! Ми про це подбаємо ?

Мама мені з тобою завжди спокійно і легко! У твій день народження хочу побажати тобі відкривати нові горизонти, одержувати нові можливості і реалізувати нові ідеї!

Матуся! Здоров’я самого міцного тобі! Завжди спокійної душі і серця! Блиску в очах і ямочок від посмішки на щоках! Ти моє найбільше багатство! Пам’ятай про це.

Матуся, нехай твої очі плачуть тільки від радісних миттєвостей і щасливих хвилин, твої руки нехай ніколи не знають важкої і виснажливої роботи, душа твоя тільки посміхається, дивлячись на наші успіхи і удачі.

Мамусю, мій самий розуміє, рідний, улюблений і незамінна людина на землі, хочу побажати тобі неубывающего здоров’я, нехай воно постійно буде з тобою, ну а відмінний настрій я тобі забезпечу сама.

Дорога матуся, в цей день я хочу побажати, щоб твоє життя лилася як пісня лебедина і була світла і чиста. Живи щасливо, не знаючи турбот і занепокоєння. І нехай тобі услід завжди заздрісники шепочуть, як вона красива й молода.

Дорога матусю, ти найкращий чоловік у світі. Ти поспішаєш і поспішаєш зробити все і відразу, і обігріти своїх дітей і онуків. Від твоєї променистої посмішки нам завжди тепло і світло. Будь завжди здорова і прекрасна, а нудьгувати ми тобі не дамо ніколи.

З днем народження, мамо. Бажаю бадьорості духу, розквіту краси і сил, прекрасного настрою і виправдання всіх твоїх добрих надій.

З днем народження, мамо. Бажаю постійно відчувати себе коханим і важливою людиною в житті близьких, щасливою і бажаною жінкою, чудовою і доброю богинею краси, мудрості і радості.