Close

Прикольні короткі поздоровлення дядькові з днем народження у прозі

Прикольні слова привітання з днем народження для дядька – незабутній подарунок від наших авторів для ваших іменинників. Портал Vitannya.com – зібрав тільки найкращі привітання.

Дядько, вітаю з днем народження! Ви незамінний член нашої сім’ї! Бажаю міцного здоров’я та гарних днів!

З днем народження, дядько. Бажаю тобі, дорогий мій, безмірного щастя, безмежних можливостей, безперешкодних доріг і тільки вдалих днів у житті.

Улюблений дядько, вітаю з Вашим Днем! Бажаю, усіх найкращих благ, процвітання, міцного і сильного здоров’я!

Всього самого найкращого! Здоров’я, щастя, море посмішок і любові розміром з океан! А головне завжди залишатися красивим, розумним і привабливим!

У цей прекрасний, радісний день – день твого народження – бажаємо тобі море подарунків, красивих квітів, море визнань і посмішок, море приємних зустрічей і чудових хвилин, а в дні відпустки – теплого піщаного пляжу Чорного або Середземного моря.

Поздоровлення дядькові з днем народження у прозі

Мій самий улюблений і самий чудовий чоловік, вітаю вас з днем народження. Дядько, з вами весь світ здається цікавіше і більш захоплююче. Ви самі, немов мотор, який генерує іскорки везіння. З днем народження, дядько, щастя вам і величезного везіння.

Нехай навколо вас потечуть ріки грошей. Пірнайте з головою і пливіть. Збирайте монети і банкноти, щоб завтра похвалитися їх кількістю. Потмо що течуть річки грошей не кожен день, а тільки після кілька літрів випитого вина. З днем народження, дядько, червоного винця, щоб річка була зеленою.

Дядько, чимало років минуло з дня твого народження, але кожен з цих років був наповнений сенсом і добрими справами, так нехай ці справи приносять свої солодкі плоди у твою майбутню життя ще багато десятиліть. А всі заповітні мрії і великі плани будуть здійснені тобою незабаром, а потім, нехай з’являться нові мрії і плани.

Ти викликаєш у мене почуття замилування й захвату, стрию мій! Ти – супер майстер: з будь-якого куреня ти зробиш палац, а навколо буде сад. Хай сонячний день народження подарує любов нашої дружної родини та друзів!

Твій девіз: «Вирішувати завдання швидко, точно політ кулі! Досягати високих цілей як Еверест! Бути супер сильним духом!» Дядечко, в день урочистості, з нагоди твого народження, бажаю і далі своїм прикладом надихати нас.

Такими, як ти, були першовідкривачі: рішучими, готовими до пригод, які прагнуть знань, йдуть вперед в будь-яких умовах. У день твій святковий, дядько, бажаю перемог та звершень на всіх фронтах!

Дорогою дядько (ІМ’Я)! У тебе сьогодні День народження, і у мене є привід сказати тобі все, що я про тебе думаю. Так що ти не ображайся. Ти самий добрий, самий розумний і самий кращий дядько на світі. Респект і уважуха такому авторитетному мужику від племінники (племінниці). Я тобою пишаюся і дуже ціную тебе. Сподіваюся ти не образився. Вітаю з днюхой!