Close

Поздоровлення тітці з ювілеєм своїми словами

Самі душевні і сучасні побажання з ювілеєм для тітки. Незабутні слова ювіляру від наших авторів на порталі Vitannya.com

У цей прекрасний святковий день я хочу побажати своєї улюбленої тітки, щоб кожне твоє ранок починався з посмішки, а день був наповнений теплом радістю. Нехай кожен вечір буде сповнений любові і ніжності, а очікування наступного дня несло лише гарний настрій.

Поспішаю привітати свою улюблену тітку з Днем народження. Бажаю, щоб у Тебе, моя рідна, не було ні грама сліз, ні міліметра жалю, ні мілілітра гіркоти. Нехай живеться вільно і легко, в достатку, мирі та гармонії. Бажаю, щоб мрії всі частіше ставали реальністю, а бажання завжди було кому виконувати.

Хочу побажати своєю дивовижною тітці просто нереальною життя, насиченою яскравими, незабутніми подіями, веселими пригодами, позитивом і життєрадісністю. Нехай всі твої найпотаємніші бажання здійснюються, а кожен день дарує величезну кількість незабутніх вражень.

Дорога тітка, вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб у твоєму домі завжди панував затишок і комфорт. Щоб серце було сповнене любов’ю та турботою. Щоб тільки світлі думки були у твоїй голові. Будь здорова і усміхнена, метка і забезпечена. Щастя тобі, надійних друзів, щирих посмішок і багато прекрасних сонячних днів!