Close

Поздоровлення тітці з ювілеєм своїми словами

Самі душевні і сучасні побажання з ювілеєм для тітки. Незабутні слова ювіляру від наших авторів на порталі Vitannya.com

Дорога моя тітка. З Днем Народження! Твої поради мене багато чому навчили. Є у мене побажання для тебе: хочу, щоб ти завжди залишалася такою ж чуйною, чутливою, світлою людиною; хочу, щоб у твоєму житті траплялося ще більше радісних, яскравих моментів; хочу, щоб жила ти до моїх ста років. Щастя тобі нелюдського, настрої неземного, вражень нереальних, незабутніх відчуттів.

Дорога і улюблена тітонька! Жінка у своєму характері поєднує непоєднувані риси. В цьому її неповторність і унікальну сутність. Ти сама неймовірна і унікальна жінка, яку я знаю. Адже в тобі зібрані: серйозність і легковажність, краса і простота, діловитість і простодушність, та й багато чого ще. Головне, що все це дуже вдало поєднується! Я бажаю тобі здійснення заповітних мрій, кохання, краси і жіночого щастя. З ювілеєм!

Бажаю тобі подиху свіжого вітру, бажаю тобі чудових новин, бажаю тобі святкового настрою. Нехай ніколи не буде проблем зі здоров’ям і фінансами. Нехай молодою лишається душа, нехай твоє тіло буде у відмінній фізичній формі. Тітонька, я люблю тебе і відправляю це побажання для тебе з любов’ю!

Дорога тітка! Хочу привітати Вас з днем народження і сказати спасибі за привітність і гостинність, яку можна завжди знайти у Вас вдома. Приходячи до Вас, завжди відчуваєш тепло і затишок домашнього вогнища. Сердечно бажаю Вам залишатися улюбленою дружиною для чоловіка, дбайливою матір’ю для дітей і ласкавою бабусею для онуків. Нехай у Вашому домі довгі роки горить вогонь любові і взаєморозуміння.

Тітонька, нехай ваш ювілей іскриться мільярдами яскравих миттєвостей, нехай принесе глибоке відчуття радості. А головним подарунком долі на ваш ювілей хай стане нескінченне щастя.

Вітаю дорогу і улюблену тітку з народженням на світ білий. Бажаю тобі гарного життя, царських закусок, дорогих шат, приголомшливого будинку, обалденной квартири і запаморочливого кавалера. Нехай всі мрії стають реальністю. Бажаю частіше посміхатися і бути найкрасивішою в світі.

Потрібна, справедлива, добра, чуйна, неперевершена, чудова, привітна, найкраща, по всім приклад — це все ти, моя тітка! Прийми мої вітання з днем народження та побажання здоров’я, легкої життя, вдалих знахідок, приємних подій, яскравих приводів, вірних друзів, веселих днів, безумств, спокою, подарунків, вируючого життя, краси, висот, гідних людей поруч. Люби і будь улюбленою!

Привітати тітку з ювілеєм своїми словами

Дорога тітка, від душі вітаю з прекрасним святом – вашим ювілеєм! Всі цінують і люблять вас за мудрість і золоте серце. Нехай кожен новий день приносить радість, на роботі і вдома все виходить, а мрії збуваються!