Close

Побажання коханій дівчині гарного дня у прозі

Тільки класні побажання в прозі доброго дня для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Бажаю я Вам вражень, подій і новин! Захоплень і відчуттів і тільки хороших пристрастей!

Бажаю тобі в настільки дивовижний день стати птахом: літати над буденністю, не знати кордонів і балансувати між любов’ю і ніжністю у вільному польоті.

День для тебе настав. Привіт я тобі посилаю. Сьогодні суцільних успіхів тобі від душі бажаю!

Нехай удача і везіння постійно будуть прихильні до тебе, допомагають з вирішенням проблемних питань, підштовхують в потрібний момент і зупиняють у небезпечних ситуаціях, завжди захищають у конфліктних питаннях.

Настав ранок, пора ось і вставати, поспішаю денька хорошого швидше побажати!

Кожен день з тобою – політ на повітряній кулі. Яскраві пейзажі, які відкриваються нашим поглядам і змінюються з легкістю метелика, змушують мене дивитися на світ іншими очима.

Хай сонечко розбудить тебе своїм яскравим промінчиком і принесе заряд бадьорості, додасть впевненості, наповнить тіло енергією, розум — світлими думками та ідеями, а дух — радістю. Нехай цей день порадує чудовими відкриттями, приємними зустрічами та незабутніми сюрпризами, а успіх сьогодні супроводжує тебе на всіх дорогах.

Нинішній день хай зустріне тебе, моя радість, сонячною посмішкою, свіжим подихом вітру, райдужними надіями, нехай наповнить тебе з ранку енергією радості, чудовим настроєм, бадьорим духом і відмінним самопочуттям, щоб легко, впевнено, з любов’ю в серці і з посмішкою на губах втілити тобі всі плани, досягти мети, здійснити мрії!

Побажати улюбленій дівчині доброго дня прозою

Бажаю тобі, мій ангел, нарешті відчинити свої крила, складені за спиною, і випурхнути у небо. Відчуй знову, як вітер огортає обличчя, а міста під тобою перетворюються на іграшкові.

Моя радість, я тобі бажаю самого прекрасного і доброго дня. Нехай все у тебе вийде! Нехай успішно будуть досягнуті всі поставлені цілі, нехай цілий день у тебе буде високий ентузіазм і чудовий настрій, впевненість в собі і супутня у всьому удача. Люблю тебе.

Нехай цей день стане самим гарним, наче сонячний промінь березневий. Що зігріє душу і шкіру… нехай не буде він сумним і нудним.

Бажаю чудового дня, моя любов! Все, що ти заплануєш, нехай виповниться приємно, легко і наповнить тебе відчуттям щастя. Нехай цей день раскрасится чудовими яскравими фарбами і принесе тобі удачу. Він здивує, зворушить, обрадує, подарує успіх і чарівне везіння. А моє серце буде поруч з тобою, зігріваючи кожну секунду.