Close

Красиві короткі привітання подрузі з днем народження у прозі

Барвисті побажання з днем народження для подруги тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати близьку дівчину.

Кохана, з днем народження! Нехай життя радує тебе своїми кращими подарунками, чудовими можливостями і приємними сюрпризами!

Бажаю здоров’я, море любові, океан удачі, бессметное кількість грошей, скарбів і подарунків, бажаю жіночого щастя і завжди гарного настрою!

Подруженька, з днем народження тебе! Щастя тобі, здоров’я, радості, достатку, достатку, затишку, уваги, тепла, щирості і все, як можна більше!

Подруга люба, з днем народження. Будь завжди чудова, промениста, кохана, життєрадісна, успішна і чарівна!

Дорога подруго! Бажаю тобі в День Народження стати схожою на твій стільниковий телефон… Щоб ти завжди була такою ж мініатюрної, стильним, красивим, і щоб з тобою завжди було легко і просто спілкуватися!

Красиві привітання подрузі з днем народження

Що побажати кращій подрузі? Звичайно ж, радості, здоров’я і бадьорості! А ще – щоб та, всупереч років, не старіла, не хворіла, а тільки молодела. Нехай кожен го кількість твоїх шанувальників неухильно зростає, щастя ніколи не покине тієї будинок, а гроші – гаманець!

Бажаю, щоб новий рік твого життя був теплим, мирним. Здоров’я тобі і світу, дзвінкої тиші! Нехай тільки радість тебе оточує, в усьому супроводжує удача! Бажаю тепла від сердець оточуючих людей. І щоб в душі твоїй завжди було світло!Будь щаслива!

Сьогодні розцвів ще одна квітка в букеті Вашого життя. Ми прийшли, щоб помилуватися ним і побажати ще багато-багато квітів. Дивіться на події в житті, як на троянди і фіалки. Вони в’януть? Їх потрібно полити – добротою. А може бути, їх треба пересадити, оновивши погляд. І тоді Ваше життя буде пахнути!

Подруга! У день народження бажаю тобі розтягнутих задоволень, швидких автомобілів, яскравих вражень та незалежних думок!

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!

Ти знаєш мене, як ніхто в цілому світі. Якщо щось сталося – відразу помітиш. Завжди розсмішити і втішити вмієш. І для мене нічого не шкодуєш. Завжди знайдеться, про що поговорити. Про дружбу таке можна тільки мріяти!

Дозволь побажати і з посмішкою, і з жартом: Завжди залишайся уважною, чуйною. Нехай праця тобі буде приятною ношею.Бажаю здоров’я і життя гарною!

Мила моя подружка. Яке може бути найкраще побажання? Це, перш за все, побажання здоров’я душі і тіла, побажання, щоб у твоєму серці завжди цвіла любов, і звучав свято. І ще хочу побажати, щоб твоя краса стала ще пишніше, ніж ці троянди.