Close

Привітання з ювілеєм керівника в прозі офіційне

Унікальні привітання з ювілеєм для керівника зібрані на нашому порталі Vitannya.com. Самі запамятовуються і оригінальні побажання не залишать байдужим жодного іменинника.

З чудовим святом, із знаменною датою, з днем народження вітаю свого начальника! Бажаю вам завжди мати перед собою мрію, щоб життя не була нудною і марною. А ще обов’язково робіть щасливими інших, від цього і самі будете щасливі.

Приємно знати, що поруч є грамотний координатор, фахівець своєї справи і чуйна людина — наш керівник! Вас дуже поважає весь наш колектив за те, що вкладаєте у справу душу і серце! Нехай улюблена професія завжди займає особливе місце у Вашому житті!

Шановний _____ (ім’я, по батькові начальника), вітаємо Вас з днем народження. Бажаємо, щоб більше в житті не залишилося нічого, що Вам не під силу. Нехай бажання стануть звичайними планами і реалізовуються в порядку надходження. Довголіття Вам, здоров’я, поваги і всіх земних благ.

Нашому ювіляру побажаємо сьогодні нереального везіння в житті, творчих ідей і реалізації, успіхів і високих досягнень у роботі, щастя в сімейному житті, благополуччя та доброго здоров’я!

З ювілеєм!

Нам пощастило працювати під Вашим керівництвом, шановний наш директор. Більш справедливого, професійного, уважного начальника, ніж Ви, просто немає. Тому Ваш ювілей — і наше свято. Відзначимо його якісної, як завжди, добре виконаною роботою нашого колективу. Вітаємо Вас!

Офіційне привітання з ювілеєм керівника у прозі

Хто такий керівник? Це людина, яка вміє працювати з людьми, це чоловік, який домігся в житті багато чого, це людина, яка є прикладом у житті для інших людей. І ви, дорогий наш (ім’я та прізвище) саме такий. Ви є не тільки нашим керівником, але і натхненником і тим людиною, заради якого ми ходимо на роботу і кожен день вирішуємо разом непосильні завдання. І у ваш день народження ми хочемо побажати вам благополуччя в родині, успіхів на роботі і багато здоров’я і любові. З святом вас, з днем народження!

Вельмишановний бос, нехай іменини увінчають Ваші задуми безпрецедентним успіхом! Нехай матеріалізуються сміливі проекти і заповітні бажання, нехай обраний курс професійних нововведень, призведе до вершин стабільності!

Найкращого шефа від усієї душі сердечно вітаємо з ювілеєм. Хай радісним і світлим буде кожен новий день. Нехай удача чекає Вас біля порога, а щастя завжди присутній в долі. А ще, нехай поряд, рука об руку йдуть успіх і гарний настрій. Нехай мрії виконуються швидко, а нещастя і біди обходять стороною. Відмінного настрою на кожен день!

Дорогий наш керівник! У вас сьогодні такий день, коли можна розслабитися і забути на час про роботу. Тому що сьогодні день вашого народження. І в цей день якщо ви озирніться назад, то ви побачите, як багато чого ви добилися. Як багато людей ви зробили відмінними працівниками та майстрами своєї справи. Як багатьом людям ви допомогли в цьому житті. Тому прийміть від нас вітання з днем народження і наші щирі побажання всього найкращого.