Close

Привітання з ювілеєм керівника у прозі

Унікальні привітання з ювілеєм для керівника зібрані на нашому порталі Vitannya.com. Самі запамятовуються і оригінальні побажання не залишать байдужим жодного іменинника.

Шановний наш керівник, дорогий і незамінний директор, у ваш Ювілей хай лунають тости, вірші і оди на вашу честь, нехай посмішки співробітників дарують вам тепло! Будьте щасливі, скоряйте вершини, досягайте небачених успіхів!

В цей прекрасний день, день Вашого ювілею прийміть данину поваги. Життя — це слалом, де доводиться лавірувати між різними обставинами і сталкивающимися інтересами, особливо таким діловим людям, як ми з вами. Тому ми бажаємо Вам надійних партнерів, вічних спонсорів, вигідної кон’юнктури і вдалого слалому! З ювілеєм!

Сьогодні ми зібралися тут привітати самого досвідченого і чудового начальника. Хочемо Вам сказати, що Ви для нас важливі дуже багато. Таких як Ви мало серед керівництва. Від усієї душі ми хочемо Вам сказати, що пишаємося, що начальником на нашому підприємстві є саме Ви. Своїх підлеглих Ви запалюєте працьовитістю, прагненням, ентузіазмом. Нехай все у Вас буде завжди добре і постійно зірка удачі освітлює ваш шлях. З Ювілеєм!

Дорогий наш і улюблений керівник! Наш незначний, але злагоджений колектив у День Народження від щирого серця бажає вам побажати, що б всі задумки приносили не тільки матеріальний дохід, але і успішно розширювали бізнес. А також здоров’я і що б його вистачило на довгі роки, бадьорості і віри в прекрасне майбутньої.

Дорогий наш керівник! Сьогодні ми від щирого серця хочемо привітати Вас з Ювілеєм! Хочеться відзначити, що для всіх нас Ви є не тільки талановитим керівником, але й цікавим співрозмовником, другом, який вміє підтримати у важку хвилину і щиро порадіти нашим успіхам. Нам важливо кожне Ваше слово і цінний кожен Ваш рада! Ви зуміли згуртувати наш колектив, в якому кожен з нас працює з великим бажанням і гарним настроєм!

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, довгих років життя, прекрасного настрою і благополуччя! Нехай здійсняться Ваші плани, і, будьте впевнені, ми докладемо всі зусилля, щоб Ваші ідеї завжди втілювалися в життя!

Привітання з ювілеєм керівника у прозі

Впевнено, крок за кроком Ви ведете нас до нових вершин. Як керівник Ви — чудові, як один — надійні, як людина — порядні. Нехай кожен новий день приносить Вам божевільні ідеї, втілення яких доставляє Вам масу задоволення. Бажаємо, щоб поставлені цілі зовсім недовго залишалися недосягнутими і все частіше змінювалися новими планами на майбутнє.

Шановний (ім’я, по батькові). Від усього колективу хочемо привітати Вас з Днем народження! Ви – наш капітан, провідний корабель нашого підприємства рівним курсом, не дивлячись на шторми і урагани. На нашому славному кораблі кожен зайнятий своєю справою, кожен знає, що його цінують і поважають. І всі ми будемо допомагати Вам рухатися вперед. Нехай у нас попереду буде менше негараздів, нехай лише сяє сонце і світять зірки і місяць. Бажаємо Вам бадьорості, сили духу, оптимізму і невичерпної енергії. І – повний вперед!